chat, chat siteleri

Posts Tagged ‘Jennifer Lopez’

Dünyaca ünlü pop starı Jennifer Lopez geçtiğimiz günlerde 42. yaş gününü kutlamıştı.Teknede arkadaşları ile kutlama yapan Lopez yalnız hallerinden gayet memnun olarak görüntülendi.Lopez boşanacağı haberlerinin ardından bu seksi pozları ile dikkat çekti. Marc Anthony ile booşanacak olan güzel yıldızın evliliğini bu fotoğrafların bozduğu söyleniyor.

Yazar : Kimbilir | Tarih 04 August 2011 – 11:14

Dünya starı Jennifer Lopez 42. yaş gününü kutladı.Arkadaşlarıyla teknede doğum günü kutlayan şarkıcı yeni yaşını kutlayan hayranlarına Twitter’dan teşekkür etti. Kocası Marc Anthony ile boşanma kararı alan Jennifer Lopez’in neşesinin yerinde olmasıysa dikkat çekiciydi.Lopez „Bütün sevenlerime doğum günü dilekleri için teşekkür ederim.Ailem,arkadaşlarım ile birlikte harika bir gün geçiriyorum“ diye yazdı.Teknedeki doğum günü partisinde bol bol […]

Yazar : Kimbilir | Tarih 27 Juli 2011 – 21:52

O da aldatıldı! Şarkıcı Jennifer Lopez hiç kuşkusuz dünyaca en beğenilen kadınlar arasında.Ancak o da aldatıldı. Eşi Marc Anthony Jennifer Lopez’i 2009 yılında kendi özel uçağında çalışan bir hostes ile aldatmış. Son günlerde ise ünlü çiftin boşanma kararı aldığı haberleri yayılıyor.

Yazar : Kimbilir | Tarih 22 Juli 2011 – 13:15

Jennifer Lopez ve Marc Anthony son zamanlarda Evliliklerinde büyük sorunlar yasayip bosanmalara varirken,Jennifer Lopez evliligini nasil kurtardigi hakkinda aciklamalar yapti. TAVIZ VERMEDEN ASK YASANMAZ!

Yazar : HayaL | Tarih 19 Februar 2011 – 10:14