chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Erotik Rüyalar ve anlamlari

Iste Erotik Rüyalarin bazi örnekler

Rüyanizda ünlü biriyle birlikte olmus ya da kiz arkadasinizi öptügünüzü görüp korkuyla uyanmissinizdir mutlaka. Bu rüyalarin ne anlama geldigini ögrenmek ister misiniz?

 

BASKA BIR KADINLA SEVISMEK

Rüyada baska bir kadinla sevismek sikça görülen bir olgudur. Eger escinsel degilseniz böyle rüyalar görmek, escinsel oldugunuzu göstermez. Bir kadinin size dokunmasi içinizdeki kadinin daha çok ortaya çiktigini gösterir. Ayrica daha fazla sefkate ihtiyacinizin oldugu da bir baska gerçek. Bu yüzden erkeklerle birlikte oldugunuz için yanildiginizi sanmayin, sadece kalbinize daha çok dokunacak birine ihtiyaciniz var. Isteklerinizi uygun bir dille partnerinize söylerseniz, o da sizi mutlu edecektir.

 

KIZ ARKADASINIZIN SEVGILISIYLE SEVISMEK

Dostunuzun erkek arkadasiyla birlikte olmak rüya da olsa pek de hos bir durum degildir. Hemen panige kapilip onu gerçekten istediginizi düsünmeyin. Böyle bir rüya hayatinizda gün geçtikçe eksilen tutku ve tatminin habercisi. Kendinize rüyada gördügünüz ve en çok hosunuza giden seyi sorun. Gerçek hayatta sahip olmadiginiz bir sey olursa sasirmayin sakin. Küçük oyunlar, birlikte oldugunuz kisinin sosyallik yönü… Iste bunlar gibi eksiklikler size bu rüyalari gösteriyor.

 

KALABALIKTA SEVISMEK

Eger kalabalik bir yerde herkesin önünde sevistiginizi görüyor ve bundan keyif aliyorsaniz, bu sizin bastirilmis cinsel dürtülerinizin oldugunu ve bir sok yasamaniz gerektigini gösteriyordur. Eger bu durum sizi rahatsiz ediyorsa cinselliginizden utaniyor, suçluluk duyuyor ve bir türlü denge kuramiyorsunuz demektir. Günlük hayatta kendinizi daha iyi ifade edebilmenin yollarini arasaniz iyi olur. Size seks hayatinizi daha eglendirici bir hale sokmanizi öneriyoruz.

 

CIRKIN PATRONUNUZLA SEVISMEK

Evet, aslinda ona karsi içten içe bir ask besliyorsunuz, dersek inanmayin. Çünkü rüyanizda patronunuzla birlikte olmak bir tür güç hesaplasmasindan ibaret. Is hayatinizda aldiginiz sorumluluklar bir yana kendinizi güçsüz hissetmenizin bilinç altiniza yansimasi bu sekilde. Yani bir tür denge kurabilmek için beyninizin size oynadigi oyun bu. Rüyanizda igrenç bir adamla birlikte oluyorsaniz bu sizin kendinizi yargiladiginiz anlamina da geliyor. Ket vurdugunuz duygularinizin vücut dilinizle rüyalarinizda açiga çikmasi da diyebiliriz.

 

RÜYADA BIR ÜNLÜYLE BIRLIKTE OLMAK

Rüyada bir ünlü ile birlikte olmak gerçek hayatta eksikligini duydugunuz bazi degerlerin varliginin habercisi. Birlikte oldugunuzu gördügünüz bu ünlü kisi aslinda sizin için kaliteyi temsil ediyor. Aradiginiz sey daha iyi sartlar altinda yasamak baska bir deyisle. Ayrica kendinize güveninizin de sonucunun bu rüyalar oldugunu biliyor musunuz? Bir diger olasilik ise bu ünlüyü gerçekten arzuluyor olmaniz. Yani sadece rüyada degil günlük yasantinizda da onu gerçekten istiyorsaniz, rüyalariniza girmesinden daha dogal ne var?

Sizde Yorum Yapın