chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Google Facebook ve Twitter’a yenildi

Google Facebook ve Twitter’e yenildi,Google kaybediyor Facebook ve Twitter öne geçti

Google’ın inanılmaz büyük iddialarla hayata geçirdiği dev hizmeti de yolun sonuna geldi.Şubat 2010’da Facebook ve Twitter’a rakip olması amacıyla kurulan Buzz, hiç bir zaman beklenen ilgiyi görmedi. Servisin ilk kurulduğu zamanlarda ortaya atılan gizlilik sorunları ise kullanıcıların Buzz’dan buz gibi soğumasına neden olmuştu.

Resmi Blog’unda konuyla ilgili açıklama yapan Google, birçok servisin yanında Buzz’ı da kapatacağını bildirdi. Kullanıcılar artık Buzz üzerinden yeni gönderi yapamayacaklar. Öte yandan Google Takeout ile var olan içeriği toplu halde indirebilecekler.

Buzz’ın yanında firma Code Search servisini de 15 Ocak 2012’de kapatacağını bildirdi. Servis kullanıcıların internet üzerinde açık kaynak kod aramasına izin veriyordu. Aynı gün içerisinde firmanın 2007 yılında satın aldığı ve kullanıcıların arkadaşlarına güncellemelerini göndermesini sağlayan Jaiku servisinin de kapanışını göreceğiz. Yine iGoogle üzerinde yer alan bütün sosyal servisler de 15 Ocak’ta kapanacak. Firma Buzz gibi servislerden çok şey öğrendiğini, şimdi bu bilgisini Google’a aktaracağını bildiriyor.

One Response »

 1. Pembe Maske Orjinal Yüz Maskesini; Sivilce, Akne, Yüz Lekeleri, Boyun yüz Kırışıklığı, Siyah Noktaların Giderilmesi, Genel Cilt Bakımı ve Ölü Hücrelerin Ciltten Arındırılması İçin Kullanabilirsiniz.
  Aynı Gün Kargo!
  ORJİNAL HOLOGRAMLI PEMBE MASKE PBM LOGOLU İLK ÇIKAN ÜRÜN
  Pembe maske Canlı Destek İçin
  : pembemaskeguzellik@hotmail.com
  adresini msn’den ekleyerek sorularınızı ve siparişini gönderebilir

  TEL: 0090 534 894 79 97 numaralı telefonla 24 saat bilgi alabilirsiniz..

  Pembe Maske Genel Özellikleri:
  Pembe Maske Nedir
  Son zamanların en popüler cilt yenileme ürünü olan pembe maske bir çok ünlü tarafından da yoğun olarak kullanılmaktadır. Yüzdeki kırışıklıklar, sivilce ve sivilcelerin sebep olduğu deformasyonları gidermede kullanılan yüz maskesi ve inceltici, selülit giderici olarak kullanılan vücut maskesi olmak üzere iki farklı ürün mevcuttur.
  Her iki ürün de minimum beş seans olarak uygulanmakta ve cildin yıpranma durumuna göre uygulama sayısı arttırılabilmektedir. İç ve dış etkenlerin ciltte yol açtığı yaşlanmayı önleyen pembe maske yağ ve nem dengesini düzenleyerek gençlik iksiriniz oluyor. Pembe Maske havanın mevsimsel değişiminden kaynaklanan zararlı etkileriyle ciltte oluşan nem kaybı, pullanma, hassasiyet, kızarıklıklar gibi sorunları yok ediyor. Yüzünüzdeki ve cildinizdeki su, vitamin ve kolajen eksikliğini tamamlayarak tazelik ve canlılık kazandırıyor.
  Pembe Maske Yüz Maskesi Kullanımı;
  Uygulama yapılmadan önce yüzünüzü sıcak su ile yıkayınız ve iyice kurulayınız. Maskeyi tüm yüzünüze (tercihen boyun bölgesinde de kullanılabilir) yoğun bir şekilde sürünüz. 30-40 dakika kadar yüzünüzde bekletip tamamen kuruduğundan emin olduktan sonra kalıp halinde yüzünüzden çıkarınız.
  u uygulamayı beş gün süre ile her gün gerçekleştiriniz. Cildin yıpranma durumuna göre uygulama sayısını 30 güne kadar çıkartabilirsitniz.
  İçindekiler: Water, ethyl alcohol, glycerine, tocopheryl acetate, bisabolol, linoleic acid, ascorbic acid, elastin, kolajen, hyalunoric acid, tea tree oil, lemonen, aloe vera oil, rose oil, apricot oil, kaoline, imidazoline urea, edta, It may contains dyes & pigments (CI: 16255, 16035, titanium oxide)
  T.C SAĞLIK BAKANLIĞI NORMLARINA UYGUN OLARAK ÜRETİLMİŞTİR. SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI PEMBE MASKE
  Pembe maske güzellik salonlarında seansı 300 tl olarak yapılan ve seri olarak 5 seans olarak (Toplam ücret olarak 1500tl) yapılan güzellik ve cilt kusurlarının giderilmesi için kullanılan bir üründür. Pembe Maske yapılan araştırmalar ve yapılan çalışmalar sonucunda evde bireyin kendisinin kullanabileceği şekilde 150ml tüpler haline getirilerek satışa sunulmuştur. Güzellik salonlarına yüzlerce lira harcamadan kendinizin kullanabileceği ve rahatlıkla uygulanacak şekilde hazırlanmıştır. Çok ince tabak halinde yüzünüze uygulayabilirsiniz.

  Pembe maske incelemeler sonucunda bir çok kişinin memnun kaldığı ve dilden dile yayılan bir reklam alanıyla ün salmış bir üründür. Pembe maske aldığınızda extra olarak herhangi bir kargo ücreti ödemeden bu ürüne sahip olabilirsiniz.

  Pembe Maske Faydaları
  Pembe Maskenin Faydalarını sıralaycak olursak bunları arasında en belirgin özellikleri, cildi yenilemesi, pembe maskenin cilt üzerindeki yenileyici etkisi uzmanlar tarafından yapılan testler sonucu olumlu sonuçlar doğurmuştur.
  Pembe Masekinin faydaları arasında cilde uygulandığında ciltde prüzsüz bir görünüm sağlaması ve ciltdeki ölü hücrelerin arındırılmasıyla cilt yüzeyinin hava almasını sağlayor, böylelikle yenilenen cilt daha genç ve daha prüzsüz olarak gözüküyor.
  Pembe maskenin kullanımıyla birlikte en çok görülen faydası ise akne ve benzeri cilt hastalıklarının zamanla kaybolması ve bu hastalaklar sonucu ciltte oluşan leke izlerinin belirli oranda gitmesidir.
  Pembe maske kullanımı bel, kalça, basen, bacak, omuz, sırt gibi vucut yüzeylerinde gözlemlenen selülit ve benzeri kötü görünümü gidererek portakal kabuğu görünümünden cildi arındırır.
  NOT HER TÜRLÜ SAĞLIK SORUINLARINIZ İÇİN
  Bizimle iletisime Gecebilirsiniz.
  Pembe Maske Yetkilisi

Sizde Yorum Yapın