chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Google ve Seo

Google ve seo olarak sürekli güncel bir şekil de webmasterler arasında daha çok Seocular arasında gecen web seo teknikleri yönden son zamanda Google artık seo uyumlu sitelerede aman göz actırtmıyor.
Google Seo uzmanları artık eskisi gibi cizmiş olduklari backlink yada hacklink gibi sitei içi aşırı derece yapılan seolara anti seo etkisi yaptı. Çünkü Google algoritması artık spam niteligi taşıyan sitelere aman vermiyor. Nitekim son zamanda bunu daha çok Türkiye de en iyi gelir kazancı sağlıyan oyun sitelerine uyguladı cezada Google bunu br daha kanıtlamış oldu.
Çünki aşırı derecede backlink ve hacklink bunun yanında link degişimleri cçp siteler ve sayısı belirsiz toplist ekliyenlere Google karşı bir atak yaptı. Sırf güzel güncel ve copy paste olmadan güncel makale konu girilen sitelere daha çok öncelik sağlamış oldu.
Son zamanda açılan bilinciz ve düzensiz kalitesiz siteler de artık işi bilen de bilmiyende Seocuyum demekte. Seo kelimesi o Kadar basit bir kelime olmamalı bana göre. Adam wordpres kurmasını bilmez tema editlemesini bilmez tamamıyla alıntı çalıntı bişiler sağda solda öğrendiği birbirindne berbat bilgilerle Türkiye’nin en iyi forumları olan
r10 Forum sitesinde yada webmaster sitelerinde Seo işi yapılır ilanı ve buna benzer konuları açmaktalar.
Oysa emin olun kendi istek ve azimle güzel çalışma yaparsanız sizin kendinizden başka seocu tanımam derim. Yeterki gğzel kaliteli google’ye uyumlu bir şekil de çalışın. Goohle size hak ettiğiniz değerde emin olun hem hit gönderi Hemde daha cok gelir kazanc elde etmiş olacaksınız. Bunu mutlaka deneyin. Kopyala yapıştır, Aynı konu aynı benceri icerik ve spam tarzlı etiket konulardan sakınız. Bu ilerde sizlere -60 bomb yada Google sandbox cezası olarak sizlere dönmesin. Kötü değersiz Pagerank olmuyan sitelerine sitenizi kastığınız kelimeleri asla eklemeyiniz. Bu durum sizlere + yönden değilde – yönden Döner. Siteniz arama ve kelimelerde yok olur. Bunun için Temiz güzel çalışma yapsanız hem sizde kazanırsınız hem de Google gözünde bir numara bir adım önde olmuş olursunuz.
Birdahaki yazımızda görüşmek dileğiyle şimdilik hoşca kalınız.

Kategori:  
 : admin
Schlagwörter: ,

One Response »

  1. ben murat mersinden bayan kuaforuyum yas 24
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 05064942008

Sizde Yorum Yapın