chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Multi Chatroulette

Alternatif olarak bugün sizlere omegle ve chatroulette alternatifi olarak kullanılan Multi yazılı ve videolu görüntülü arkadaşlık siteleri üzerin den biraz sizlere ön bilgiler sunmaya çalışcaz, umarım bu faydali bilgiler doğrultusun da sizler de kendinize yeni bay ve bayan arkadaşlıklar bulabileceksiniz.

Biraz chatroulette yada omegle nedir? bu siteler ne işe yarar? paralı mı parasız mı? diye düşünen ve merak eden kullanıcılarımıza biraz bu konuda ön Bilgi verelim.

Chatroulette Rusya’nın en büyük ve popüler yaygın olarak kullanılan Video ve yazılı görüntülü sesli bir şekil de hizmet veren genellikle +18 yaş grublarına hitap eden bu site de genel herhangi bir sınır yada yasak yoktur. Çünkü Webcam Kamera da karşınıza fanatik fantazili bir şekil de karşınıza kameralarını camlarını açan kızlar yada erkekler görebilirsiniz. Genellikle yetişkinlere göre özel bir şekil de hizmet veren bu siteye Dünya’nın her yerin de yaşayan hicç birbirlerini bilmeyen görmeyen tanımıyan insanların giriş yaptıkları ve bir arada toplandıkları sohbet odalarında kameralı ve görüntülü bir şekil de birbirlerini görmelerini sağlıyan üyeliyeksiz ve ücretsiz bir eğlence arkadaşlık sitesidir.

Buna benzer bir diğer görüntülü ve kameralı cam sohbet sitesi olan omegle.com sitesidir. Genellikle Türk kullanıcıları omegle yazmakta zorluk yaşandıkları için yada okunuşu bakımından omegle değil de genellikle Google arama motoruna omegla yazmaktadırlar. Bu site de ingilizlere ait yabancı bir görüntülü kameralı arkadaşlık sitesidir. Bu sitelere giriş yapabilmeniz için Bilgisayarınız da 1 adet web kameranız ve 1 adet mikrofonunuzun olması gereklidir. En iyi şekil de Google Chrome eklenti ile bu sitelere kolay bir şekil de giriş yapabileceksiniz. Burada sizler de yabancı kızlarla tanışabilir ileriye dönük güzel bir arkadaşlık kurabilirsiniz. Tamamıyla sizlere Google üzerin den hizmet veren Multi chatroulette sitesine sizler de üye olmadan doğrudan giriş yapabilirsiniz. Bu sitelere giriş yaparken karşınıza çıkacan görüntüleri de değiştirip yeni insanlarla görüşme yapabilirsiniz. Alternatif dil secenekleri ile bulunduğunuz ülke dilini secebiliyorsunuz. Hem sesli hem de Video görüntülü bir şekil de sizlere hizmet veren bu sitelere sizler de göz atabilirsiniz. Hem merakınız giderilmiş olur hem yabancı sitelerdeki arkadaşlık sitelerini merak eden kullanıcılarımıza daha değişik bir arkadaşlık sitemi tanıtımını yaparak sizler de bu siteler de olan biten her şeyi daha yakından görebilir, ve hoşunuza gittiği sürece sizler de bu sitelere giriş yapabilirsiniz.

 

One Response »

  1. ben murat mersinden bayan kuaforuyum yas 24
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 05064942008

Sizde Yorum Yapın