chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Cinsel karakterinizi ögrenin

Vücudunuzu dinleyerek seks konusunda kendinize birçok arti saglayabilirsiniz. Örnegin seks, dürtülerinizi tatmin eder, stresinizi azaltir, karsi cinsle olan iliskinizi kuvvetlendirir ve hatta kendinize olan güveninizi artirir. Her kadinin adet döngüsü degiskendir. Birinin adet dönemi bir digerinden daha uzun sürebilir. Ancak biraz pratik yaparak bir sonraki cinsel karakterinize bürünme zamaninizi önceden kolaylikla tahmin edebilirsiniz.

Vücudunuzun tensel ritmine kulak vererek, cinsel konularda gizli kalmis tüm potansiyelinizi ortaya çikarmaniz mümkün olabilir. Unutmayin, erkekjer partnerlerinin isteklerini dile getirmelerini seksi bulurlar
Cinsel konularda gizli kalmis tüm potansiyelinizi ortaya çikarmaniz mümkün olabilir ..
Vücudunuzun tensel ritmine kulak vererek, cinsel konularda gizli kalmis tüm potansiyelinizi ortaya çikarmaniz mümkün olabilir. Unutmayin, erkekjer partnerlerinin isteklerini dile getirmelerini seksi bulurlar. Dilerseniz kontrolü ele alabilir, hatta sizi daha iyi anlamasini saglamak için ilginç bilgilerle dolu olan yazimizi okumasini söyleyebilirsiniz.
Cinsel kisiliginizi nasil tanimlarsiniz? Maceraci? Tutucu? Alinan alkol oraniyla degiskenlik gösteren? Isin asli, her kadinin içinde farkli arzular ve orgazmi tetikleyen sebepler tasiyan dört cinsel karakter bulunur. Siz de yatak odasindaki tavirlarinizi düzenli bir sekilde degistirerek seksi partneriniz ve kendiniz için çok daha zevkli bir hale getirebilirsiniz. Uzmanlara göre, bahsettigimiz dört farkli karakter aylik adet döngünüz ile baglantili.

KARAKTER 1: KRALIÇE ARI
Ne Zaman: Adet döneminin birinci gününden besinci gününe kadar olan zaman araliginda.
Harika seks yapabileceginiz bir dönemdesiniz. Ancak bir nebze kontrollü olacaginiz da kesin. Libidonuz en düsük seviyesinde oldugu için, seks dürtüleriniz vücudunuzdan çok beyniniz tarafindan kontrol edilir. Fiziksel olarak zayif oldugunuz bir dönemdesiniz. Bu nedenle bu günlerde tüm görevi partnerinizin üstlendigi pasif seks idealdir. Bu sizi birbirinize daha da yakinlastiracaktir.
Hormonlariniz düsük seviyede oldugu için vücudunuz kimyasal olarak etkilenmez. Bu da libidonuzun neredeyse yerlerde süründüp anlamina gelir. Ancak, bu dönemde duygulariniz dengede oldugu için, sevgilinizle seks üzerine konusabilir, sizi nelerin tahrik ettigini ona açikça anlatabilirsiniz. Sonuç olarak bu dönemdeki seks kisiliginiz, hiçbir etki altinda kalmaksizin, cinsel doganizin çirilçiplak ortaya çikmasini saglar.
En iyi Ön Sevisme Taktikleri: Özellikle adet döneminde seks yapmaktan kaçinan kadinlar için, bu dönemdeki ön sevisme seksten daha önemli ve tatmin edicidir. Yakin ilginin anahtar kelime oldugu bu kisilik için, yavas ve yogun etkilesimler son derece önemli. Herhangi bir aksesuar ya da seks oyuncaginin ise bu yakin ilgi çerçevesinde yeri yok. Partnerinizle beraber cinselliginizin en derin sirlarini hem fiziksel hem de sözlü iletisimle ortaya çikararak en büyük tahrik unsurunu iliskinize tasiyabilirsiniz.
Ideal Pozisyonlar: „Kraliçe Ari“ orgazma yönelik en az güdüsü olan, buna karsin orgazma en fazla ulasabilen kisiliktir. Uyusuk ve beklentileri az olan seks türü onlar için her zaman tercih sebebidir. Zaten rahat olmak orgazmi tetikleyen faktörlerden biridir. Fazla çaba harcamayacaginiz türde, örnegin misyoner veya kasik pozisyonlari sizin için idealdir. Seks ise, testosterondan ziyade yakin ilgi ile yönlendirildigi için, iliskinizi kuvvetlendirici bir etki yapabilir. Yalnizsaniz bu zamani flört etmek yerine dinlenerek geçirmeyi tercih edin. Ulasilmasi zor kadini oynamanin tam zamani. Inanin kaybettiginiz zamani fazlasiyla geri alacaksiniz.

KARAKTER 2: BAYAN SEKS
Ne Zaman: Adet döngünüzün besinci veya iltinci gününden baslayarak 14. güne kadar süren dönem.
Eglenceli ve oyunlarla zenginlestirilmis seks isteyebilirsiniz. Özellikle de farkli yerlerde ve ayaküstü yapilanlari, seks istegi ile karisan duygular, bu asilik sürecinde arka planda kalir. Bunun sebebi vücudun bu dönemde testosteron ile dolu olmasidir. Tatmin güdüsünü harekete geçiren östrojen hormonu da bu günlerde oldukça yüksek seviyelerdedir. Bu nedenle, ön sevismeyi atlayip hemen harekete geçmemeniz için hiçbir sebep yok. Uzmanlarin da belirttigine göre, kendinize olan güveniniz cinsel açidan yüksek oldugu için beyniniz ihtiyaçlarinizi ifade etmenizi kolaylastirir.
Sevisme Taktikleri: Ön sevismeden kaçinmak isteyebilirsiniz ancak unutmayin ki, heyecani ne kadar artirirsaniz orgazmlariniz da o derece yogun olur. Ön sevismeye onunla seks yapamayacaginizi bildiginiz zaman baslayin. Kendinize olan güveniniz sayesinde sevgilinizle farkli ortamlarda flört ederek hayallerinizi gerçeklestirebilirsiniz. ideal Pozisyonlar: Hem mekan olarak hem de fiziksel anlamda çesitlilik yapmalisiniz (uzun zamandir planladiginiz o sehvetli hafta sonunu gerçeklestirmenin tam zamani). Bu kisilik seksin duygusal degil fiziksel yanini arzular. Vücudunuzu kesfederek her türlü pozisyonu denemelisiniz. Görsel duyularinizin oldukça yüksek oldugu bu dönemde yakinlarinizda bir ayna bulunmasi da arti bir özellik olabilir.
KARAKTER 3: ATESLI
Ne Zaman: Adet döneminizin 22. ile 28. günleri arasinda kalan zaman dilimi. Istek Durumunuz; Iddiali ve cesur, kisacasi düsünmeden yapilan seks, bu dönemdekien istekli durumunuz.

TENSEL TANRIÇA
Ne zaman: Adet döneminizin 15. ile 21. günleri arasinda kalan yumurtlama dönemi sizi bir tanriça yapabilir.
Istek durumunuz: Bol fiziksel temas içeren romantik bir sekse ihtiyaç duydugunuz bu dönemde yatakta isleri yavastan almak isteyebilirsiniz. Hafifçe üzerinize vuran bir günes isiginin altinda, bol öpüsmeli yumusak bir sevisme hayal edin.
Neden: Çünkü bir önceki haftanin seksi kadini, yerini ilgiye muhtaç bir kisilige birakiyor. Hormonal öncelikler yer degistiriyor çünkü biyolojik olarak vücudunuz hamile olmanizi umuyor (olmasaniz bile). Cinsel açidan daha atak olmaktan korkmayin. Bu yeni halinizi benimseyin. Partnerinizin koruyuculugunu istiyorsaniz tensel ve yumusak bir seks sizin için ideal.
En iyi ön sevisme taktikleri: Içinde bulundugunuz hormonal durum tüm duyularinizi harekete geçiriyor. Bu sebeple uzun temaslar ve farkli sicakliklar içeren sekse ihtiyaç duyarsiniz. Kadinliginizi ön plana çikaran her sey sizi tahrik eder. Siz, serin bir yatak örtüsüne sarinmis vaziyetteyken, erkek arkadasinizdan kalçalariniza veya gögüslerinize hafifçe dokunmasini isteyin. Sevgiliniz sizi parmaklariyla sarip orgazm olmanizi saglarken, siz de onu yogun öpücüklere bogabilirsiniz. „Bayan Seks“ döneminden daha tutucu bir döneme geçis yaparken, yatakta daha farkli giyinebilir veya parfümünüzü degistirmeyi deneyebilirsiniz.
Ideal pozisyonlar: Partnerinizle kendinizi rahat hissettiginiz bir yerde seks yapmayi tercih edeceksiniz. Erkek arkadasinizin vücudunuzun her noktasina rahatça dokunabildigi tüm pozisyonlar sizi tahrik etmeye yetecektir. Orgazm olma kapasiteniz düsük ancak üzülmeyin. Kendinizi içinde bulundugunuz tensel yakinliga odaklanmaya tesvik edin. Vücudunuzdaki romantik düsüncelere ilham kaynagi olan dopamin seviyeleri de yüksek oldugu için seks sirasinda romantik oyunlara yer verebilirsiniz. Bu kisilik özellikle ikinci bulusmalar açisindan oldukça faydali olabilir.

Sizde Yorum Yapın