chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Alexa


Türkiye Ve Bütün Dünya Siralamasi Yapan Alexa Web Site Web Domain Siralamalari No Available Date Sorunlarina Bakalim..

1- Alexa toolbar’ı veya Firefox Kurun.

2. Sitenize Alexa rank widget koyun.
3. Herkesi Alexa toolbar kullanmaya teşvik edin.

4. Şirkette çalışıyorsanız tüm bilgisayarlara Alexa toolbar yada Firefox eklentisini kurun.

5. Arkadaşlarınızın sitenizin Alexa profilini incelemelerini ve tanıtmalarını sağlayın.

6. Alexa hakkında yazın yada bloglayın. Webmasterlar Alexa rank larını arttırmayı severler.

7. Site adresinizi webmaster forumlarına tercihen iyinet.com a yazın. Webmasterlar genellikle Alexa toolbarı kullanırlar.

8. Webmasterlara yönelik içerik yazın. Örneğin SEO, burada yine webmasterların Alexa toolbarlı tarayıcı kullandıklarını varsayıyoruz.

9. Sitenizde Alexa yönlendirmesi kullanın.

10. Asyalı arkadaşlık sitelerine sitenizi yazın. Asyalı kullanıcıların çoğunun Alexa toolbar kullandığı düşünülmektedir.

11. Sitenizde webmaster araçları bölümü oluşturun. Böylece webmasterları sitenize çekmiş olursunuz.

12. Digg veta stumbleupon kullanın. Bu sitenize ziyaretçi çekmenizi sağlayacaktır.

13. PayperClick (tıklama başına ödeyen) kampanyalar kullanın. Google dan veya Exact Seek den reklam almanız sitenize trafik getirecektir.

14. Blogunuzda Alexa kategorisi oluşturun ve bu alanı Alexa hakkında makaleler ve haberler için kullanın. Arama motorları ile trafik çekmenizi sağlayacaktır.

15. Popüler konularınızı optimize edin. Eğer arama motorlarından sıkça ziyaretçi getiren konularınız varsa, o konu içine alexa ile ilgili eklentiler koyun.

16. Webmaster forumlarından trafik çekmek için banner ve link satın alın.

17. Forumunuzu aktif tutmak için mesaj postalayıcı kişiler tutun. Webmaster forumlarından imza satın alın. Digital Point ve iyinet webmaster forumlarında ücretli mesaj postalayan kişileri rahatlıkla bulabilirsiniz.

18. İnternet kafe sahiplerine tüm bilgisayarlara Alexa toolbar kurnmaları ve websitenizi başlangıç sayfa yapmaları için ücret verin.

19. MySpace i kullanın.

20. Alexa auto-surf deneyin. Yeni siteler için uygun olurken Adsense reklamları için sakınca yaratabilir. Uzun dönemde işe yaramayabilir, bu nedenle kullanacakların dikkatli olmaları gerekmektedir.

ALintidir.

Alexa Siralamasini Düsürmenin En Güzel Örnekleri Bunlardir.

7 Responses »

 1. Alexa sıralaması, webmasterlar için önemli kriterlerin başında gelir. Peki Alexa sırası düşük bir sitenin, sıralamasının yükselmesi için neyapmaliyiz.
  Sitenizin sıralaması hesaplanırken günlük ziyaretçi sayısı ve ziyaretçilerin gezdiği sayfa sayıları göz önüne alınmaktadır. Alexa Sıralamasında Nasıl öne cikariz http://www.chatulkesi.com

 2. Google PageRank ve Alexa Sıralamanızı gösterir ve nasıl yükseltebileceğiniz konusunda tavsiyeler verir

 3. Detayli Pagerank, Fake PR sorgulama, Alexa Siralamasi, Dmoz ve Yahoo Dizin durumu, Domain Yasi ve Degeri ile Backlinkler. Google PR sitede yayinlama

 4. Alexa sıralaması sayesinde siteniz hakkında kalite analizi yapabilirsiniz. … Dünya Alexa sıralaması ve Türkiye Alexa sıralamasında ilk Alexa Sıralaması Neye Göre Yapılıyor? Yazan: Cafer Kara. Alexa kimin? Alexa kağıt üzerinde amazon.com şirketinin olarak gözüksede gerçekten Alexa Chatulkesi.Com

 5. Smf Alexa Sıralaması Nasıl Yükseltilir Modifikasyonu, smf, smf modifikasyon, simple machines forum, smf seo, smf kurulum, smf tema,Herkes alexanın normal bir toplistmiş gibi sıralama yaptığını zannediyor.Fakat Alexakaliteli ölçüm merkezi olarak belli edilmek istiyor.
  alexa rank sıralama Siteniz Alexa da Yerini alsın. Alexa değeri bir site için önemli yer ediyor.Onun için alexa’da yükselmek google ‚de Pr Opera kullandığım sırada sitemin Alexa sıralaması 390 bin kadardı. Alexa araç çubuğu yüklü Internet Explorer’ı kullanmaya başladım
  son 1 haftada google indexleri coğalıyor alexa sıralaması geriliyor bu normalmi yani google indexleri çoğalırken böylemi oluyor.

 6. 1 alexa toolbar’ı ve firefox un searchstatus eklentisini kurun 2 herkesi alexa toolbar kullanmaya teşvik edin 3 sitenize alexa rank widget Alexa sıralamasında yükselmiş olmanız sizin aynı zamanda reklam gelirleriniz arttıracaktır. Sitenizin Alexa da yukarılarda olduğunu gören firmalarca reklam Son zamanlarda bu Alexa’ya iyice kafayı takmış durumdayım. Peki neden durduk yerde yıllardır umursamadığım Alexa ile cebelleşiyorum.

 7. ne kadar sürüyo bu güncellemeler bilgisi olan var mı? benim halen no data yazıyor

  ya akşam oldu halen no data yazıyo alexa beni sıralamadan mı çıkardı acaba
  Alexada aylarca no data gördüm. Şimdi de görünce eski günlerim aklıma geldi. Datasızlığı iyi bilirim.

  1-2 gün fala sürüyordu çokta takma zaten güncelleme olmadan önce ilk önce toolbar’da değer yazıyor yeni değer benim ilk 204k’yı geçen bi baktım 196k dedi toolbar,ama sitede hala 204k’ydı..dedim gene yükselecez güncelleme var..bi baktım 196k olmuşum bile
  anladım teşekkürler bikaç gün bekleyelim bakalım sürpriz olsun, birde konuyla ilgisiz ama ayrı konu açmaktansa sorup aradan çıkarsam iyi olur, alexa’da ara sıra bakıyorum mesela şuanki alexa rank 960bin(alexa sitesinden bakıyorum) aşağıda averajlar var gçeen hafta bilmem ne falan orda şuanki rank yani 960bin yanında da parantez içinde bir ok yukarıyı gösteriyo ordada 340bin yazıyo bu ne demek sonraki güncellemede 340bin olmicam heralde neyin nesi o.

  şu an toolbarda gösteriyor demekki benim site için güncelleme bitti. % 30 oranında yükselmişim
  ben halen anlamış değilim güncellemeden önce 960bin di güncellemeden sonra alexada no data yazarken toolabrda 962bin yazıyodu toolbarda halen 962 yazıyo fakat alexa da 972bin, işin ilginç tarafı 3 ay önce siteme benden başka kimse girmezken 4milyondan 1milyon küsüre düştüm(yani yükseldim) şuan yine çok değil ama eskiye göre çok günlük en az 650 online oluyo ziyaretçiler+üyeler ama yükseleceğime düşmüşüm ne iştir bu

  evet benimde sitemdede no data yazıyoor toolbarındada aynı . alee dedğim site
  gecende bir arkadaş alexa sırası 8milyon birşey iken 6bınlı sıralara gelmısım dıyodu ama cok az bır surelıgıne olmus bu aralar alexada birşeyler var gibi
  alexa, alexa algoritması, alexa araç çubuğu, alexa rank, alexa ranking, alexa report, alexa sıra, alexa sıralaması, …
  alexa, alexa sıralama, alexa türkiye, alexa türkiye sıralaması, google page rank, internet, internet devri, page rank …
  Alexa Sıralaması AçıklamasıYüksek Alexa trafik sıralaması dünyada yöneticileri tarafından coveted vardır. veriler sadece Alexa Toolbar kullanıcılarının toplanan iken, araç çubuğu ağır

Sizde Yorum Yapın