chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Bengü Trafik kazası

Trafik kazası geçiren ve Korumasnın ölümünden haberi olmayan Bengü hakkında Twitter sayfasında sonsuz yorumlar yapıldı.
ÜNLÜLER, BENGÜ’NÜN GEÇİRDİĞİ TRAFİK KAZASINI TWITTER’DA YORUMLADI!.. BU ARADA ÜNLÜ ŞARKICININ AMELİYATI SONA ERDİ!.. BENGÜ’YE HENÜZ KORUMASININ ÖLDÜĞÜ SÖYLENMEMİŞ
Ünlü şarkıcı Bengü’nün içinde bulunduğu minibüs bu sabah Tem otoyolunda kaza yaptı. Bengü ve şoförü kazadan yaralı kurtuldu. Ancak koruması yaşımını yitirdi.

Hayati tehlikesi bulunmayan şarkıcı Bengü vücudundaki bir kaç noktadan sıhhı ve estetik ameliyat geçirdi.

Sabah saatlerinde konser verdiği Ankara’dan dönerken kaza geçiren şarkıcı Bengü vücudundaki bir kaç noktadan sıhhı ve estetik ameliyat geçirdi.

Korumasının öldüğü kazadan yaralı olarak kurtulan sanatçı Bengü’yü dostları yalnız bırakmadı. Esra Eron ve Ziynet Sali, Bengü’yü hastanede ziyaret etti.

Sanatçı Ziynet Sali de kazayı haber alır almaz soluğu hastanede aldı. Bengü’nün durumuna ilişkin bilgi alan Sali, basın mensuplarının soruları üzerine, „Şu an bir operasyonda kendisi. Göremedim. Birkaç saat süreceğini söylediler. Allah’a şükürler olsun iyiymiş“ dedi. Sali, kazanın nasıl olduğunu bilmediğini, Bengü’nün konser için gittiği Ankara’dan döndüğünü ifade etti.

Bu arada doktorlar Bengü’ye korumasının hayatını kaybettiğini söylememiş.

Ünlü isimler twitter’da kazayla ilgili yorumları…

Burcu Güneş

Sevgili Bengü ve ekibinin kaza haberini duydum.Çok üzgünüm şu an.Allah vefat eden arkadaşa rahmet eylesin. Bengü’ye acil şifalar diliyorum.

Hamdi Alkan

Bengü kardeşime geçmiş olsun. Kazada hayatını kaybeden çalışma arkadaşının mekanı cennet olsun.

Mustafa Ceceli

Bengü başınız sağolsun. Acil şifalar

Pınar Altuğ Atacan

Hastaneden haber aldım şimdi,çok şükür Bengü iyi, küçük yaraları var ama hayati bir durum söz konusu değil ve yogun bakımda değil.

Yavuz Seçkin

Büyük geçmiş olsun Bengü.

Özlem Yıldız Serter

Şu an ögrendim. Allahım acil şifalar versin Bengü’me dualarımız onunla, hayatını kaybeden beyefendi içinde ailesine allah sabır versin.

Demet Akalın Kurt

Bengü’yü iyi gördüm ameliyat çıkışında biraz güldürdüm onu. Allah korumuş korumasının öldüğünü bilmiyor girenler tembihli „Allah rahmet eylesin.“

Sizde Yorum Yapın