chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Carla Bruni-Sarkozy bebeğinin doğumu

Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy ve carla Bruni-Sarkozy’nin bebeği 3 Ekim’de doğması beklenirken, bugün dogacagı söyleniyor.Hastaneye kaldırılan Carla Bruni-Sarkozy Dogumhaneye alındı.
Bebeğinin cinsiyetini öğrenmek istemeyen Bruni-Sarkozy, Eylül ayının sonlarına doğru, şu açıklamayı yapmıştı: “Açık söylemem gerekirse artık dayanamıyorum. Günün büyük bir kısmında oturmam ya da yatmam lazım. Sigara içemiyorum, şarap içemiyorum. Artık hamileliğimin bitmesi için sabırsızlanıyorum.”

Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy’nin eşi Carla Bruni-Sarkozy’nin bugün doğum yapmasının beklendiği ve hastaneye kaldırıldığı öne sürüldü.

Bruni-Sarkozy’nin Paris’te bulunan La Muette Hastanesi’nde, geceliği 250 euroya dört oda ayırttığı bildirildi. Odalardan birinde Bruni-Sarkozy’nin kalacağı, diğer odaların ise Fransa Cumhurbaşkanı ve korumalarına ayrıldığı ifade edildi.

Hastanenin doktorlarından birinin Bruni-Sarkozy’nin ayırttığı odaların çok lüks olmadığını sadece diğer hastane odalarından biraz daha büyük olduğu belirtildi. Aslında 3 Ekim’de doğması beklenen bebek, Fransız basını heyecanlandırmıştı.

Ancak Bruni-Sarkozy, bebeğini paparazzilerden koruyacağını belirterek, “Galeri yapmak için çocuk sahibi olunmuyor” demişti.

Sizde Yorum Yapın