chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Damla Ipek Ares facebook dolandırıcısı

Facebookta dolandırıcılıkta başladı. facebokkta dolandırılan Mücahit Akyunakın hikayesi.Ilginç bir konuyla oyuna gelen sanatçı Mücahit Akyunak Facebokkta nasıl dolandırıldıgını anlattı.

DEVLET Senfoni Orkestrasi’nin 34 yildir sanatçisi olan Mücahit Akyunak’a, aralik ayinda, sosyal paylasim sitesi Facebook’tan kendisini Damla Ipek Ares (24) diye tanitan bir genç kizdan arkadaslik teklifi geldi. Hayvan haklari aktivisti olan Akyunak, gelen teklifi çok sayida ortak arkadasi oldugu için kabul etti. Ikili 4 ay internet üzerinden yazisti.

SENFONI SANATÇISI SOYULDUGUNU IDDIA ETTI

Bir süre sonra Ares, Akyunak’i yakindan tanimak istedigini belirtip, evine konuk olma teklifinde bulundu. Akyunak, Ares’in mart ayinda evine gelmesinin ardindan salondaki çekmecenin içinde bulunan 2 bin 200 TL’nin kaybolmasini, ‘bir yerde düsürdügüne’ yordu. Ancak Akyunak’a Ares, 13 Mayis’ta “Abi sikintilarim var dertlesmek istiyorum” diyerek bir daha gitti. Akyunak, evde sakladigi altinlarinin kaybolmasinin ardindan solugu poliste aldi.

GÖZALTINA ALINDI

Kendisini Damla Sagdiç, Sabahat Ares gibi isimlerle de tanitan genç kizin, Ebru Elbasan ismiyle Ankara’da dolandiricilik suçundan yargilandigi ortaya çikti. Elbasan’in, Sabahat Ares ismine düzenlenmis sahte kimlikle Ümraniye’de gözaltina alindigi ögrenildi. Elbasan’in daha önce de hayvan aktivisti 3 kadini dolandirdigi ortaya çikti.

Sizde Yorum Yapın