chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

GAMZE’NİN KATİLİ YAKALANDI


Gamze’nin Katili Uzun Ugraslar Sonrasi Kendiliginden Polise Teslim.Oldu.
Aydın’ın Karacasu İlçesi’ne bağlı Güzelköy yakınındaki ormanlık alanda başı taşla ezilerek öldürülen üniversite öğrencisi 20 yaşındaki Gamze Gürgen’in cinayet zanlısı yakalandı.

Kütahya’daki bir kız arkadaşının doğum gününe dönen Adnan Mendes Üniversitesi Karacasu Memnune Yarenci İnci Meslek Yüksekokulu Dış Ticaret Bölümü 1’inci sınıf öğrencisi Gamze Gürgen, geçen perşembe günü saat 15.00 Denizli-Aydın Karayolu sapağında indi. Gürgen, sınıf arkadaşı Yasemin’e cep telefonundan, „Bir ailenin arabasına bindim. Karacasu’ya geliyorum, beni karşılayın“ diye mesaj attı. Arkadaşı, bunun üzerine kendisine tanımadığı birinin aracına binmemesi için uyarı için mesajı attı. Ancak mesaj Gamze’ye ulaşmadı. Gamze’nin gelmemesi üzerine merak eden arkadaşı telefon etti. Ancak bir süre çalan telefon meşgule alındı. Daha sonra arandığında da kapalı olması üzerine arkadaşları, durumu jandarmaya bildirdi. Ertesi gün öğle saatlerinde bir orman koruma bekçisi tarafından Güzelköy Köyü Mezarlığı dağ yolundaki ormanlık alanda Gürgen’in cesedini buldu. Jandarma, olay yerindeki boğuşma izlerinden tecavüz girişiminde bulunulduğu sanılan genç kızın başının taşla ezilerek öldürüldüğünü belirledi.

Soruşturma kapsamında jandarma ilk olarak Gamze’nin otobüsten indiği yol kavşağındaki işyerindeki güvenlik kameralarını incelemeye alıp, burada çalışanların ifadelerine başvurdu. Görgü tanıklarının ifadesi ve görüntülerden Gamze’nin Karacasu’yla gitmek için bir kargo aracına bindiği tespit edildi. Bunun üzerine yetkililerle irtibata geçildi. Kargo aracını kullanan kişinin psikolojik sorunları olduğu öğrenildi.

YAKALANDI

Gamze Gürgen’in katil şüphelisiı 27 yaşındaki K.A., İzmir’in Buca İlçesi’nde polis tarafından yakalandı. K.A.’nın, kendisini yakalayan polislere verdiği ilk ifadesinde „Yolda yalnız bir bayan gördüm. Otostopçu olduğunu zannettim. Ben ona yaklaşırken o da araca doğru gelip bindi. Konuşmaya başladık. Bir süre sonra ilişki teklif ettim ve aracı ormana doğru sürdüm. Aracı durdurdum. İnip kaçmaya başladı. Daha sonra yerden aldığı bira şişesiyle üzerime saldırmak istedi. Bira şişesini elinden alıp kafasına vurdum. Daha sonra başını taşla ezdim“ dediği öğrenildi.

Bu arada zanlının özel kargo şirketinde şoför olarak çalıştığı açıklandı.

Bu arada polisin olay yerinde aracın kar tipi lastiklerinden yola çıkarak aracın tipini ve Gamze’nin araca bindikten sonra 29 kilometre yolculuk yaptığını ve ardından öldürüldüğünü belirledi.

Sizde Yorum Yapın