chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Mevlid Kandili Mesajlari 2011

Mevlid Kandiliniz Mubarek olsun..

Ruhu Ask ve Muhabbet mührüyle damgali, Kalbi Kutsi Dava ile Sevdali,Sinesi Heyecan, Cosku Tufani ve sükür Notalari ile örülmüs,güzel Insan,Kandilin Mübarek olsun..

Bugün Ellerini semaya Gönlünü Mevlaya ac,Bugün Gunahlardan ola bildigince kac,Bugün en Gizli Incilerini onun icin sac cünkü Bugün Kandil,Kandilin Mubarek olsun..

Bir Kandil Gülü savur Sevdiklerine,Size onlardan gülücükler getirsin, öyle icten samimi olki Gözyaslariniz Tebessume cevirsin. Kandiliniz Mubarek olsun..

*Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, mevlid kandilin mübarek olsun.

*Allah’ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. Hayırlı kandiller!

*Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Mevlid kandiliniz kutlu olsun..

*Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle mevlid kandilinizi kutlarım.

*Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller..

*Biçarelere, dul ve aceze hatunlara bakmak için çalışıp, çabalayan kimsenin; gece sabaha kadar namaz kılan, her gün oruç tutan, meydan-I gazada cihad eden gibi Allah yanında rütbesi vardır.

*Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Mevlid kandiliniz kutlu olsun.

*Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

*Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Kandiliniz mübarek olsun..

Sizde Yorum Yapın