chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

ideal göğüs ölçüleri


ideal ve iri dik meme göğüs ölçüleri.Büyük Memeler iste Türk kadininin ideal göğüs ölçüleri son zamanda bir kac cm.büyüdü.

Türk kadınının göğüs ölçüsü 10 yılda 13 santim büyüdü. Yeni İnci Başkan Yardımcısı Atakan “2001’de talep 97 santim göğsü olanların giydiği 85 B’deydi. Ama artık 110 santimlik 95 D’de” dedi

1964 yılından bu yana iç çamaşırı üretimi yapan Yeni İnci’nin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Furkan Atakan 2001 yılında sektörde en fazla satılan sutyen bedeni 85 B iken bunun 2011’de 95 C-D ölçüsüne çıktığını söyledi. 85 B giyen bir kadının göğüs ölçüsü 97 santim olurken 95 D’de bunun 110 santimi bulduğunu ifade eden Atakan, “Talebe bakıldığında Türk kadınının göğüs ortalamasının 10 yılda 13 santim büyüdüğünü görüyoruz. Bu da daha çok kilo alımından ve sağlıksız beslenmeden kaynaklanıyor. Arap kadınının göğsündeki büyüme ise Türklerden daha çok” diye konuştu. 2000’li yıllara kadar sırt değil, direkt göğüs büyüklüğünün göstergesi olan kalıplar içinde B cup dışında yerli üretim yapılmadığını dile getiren Atakan, “Üretici talebe göre üretim yapar. Biz artık DD cup bile üretiyoruz. 2000’li yılların başında B Cup satışlarımızdan yüzde 80 pay alırken, şimdi C ve D cup satışlarının payı yüzde 60’ı geçti. Ölçüler yıllar içinde büyümeye devam ediyor” diye konuştu.

YÜZDE 10 EROTİK
Birkaç yıl öncesine kadar kadınların sutyen ölçüsünü çok daha az bildiğini ifade eden Atakan şöyle devam etti: “Kadına çamaşır bedeni sorulduğunda elbise bedenini söylerdi. Hâlâ benzer durumlar yaşanıyor. Ama bilinç arttı. Satışların yüzde 60’ı pamuklu kumaşlardan geliyor. İkinci sırayı ise dantelli çamaşırlar alıyor. Kombinezon, jartiyerli set gibi daha erotik çamaşırların oranı ise yüzde 10’da kalıyor. Erotik çamaşırlarda satış büyükşehirlerde daha fazla. Anadolu’da ise ilgi ağırlıklı olarak Doğu illerinden geliyor. Doğu’dan özellikle internet üzerinden sipariş alıyoruz.” 2 bin noktada ürünleri bulunan Yeni İnci Maddam markasıyla perakendeye de girdi. Atakan, “Şu an 4 mağazamız var. 3 senede 25 mağaza olacağız. Üretimimizin yüzde 30’u ihracat yüzde 70’i iç pazara yönelik. Bunu yüzde 50-50 yapmak istiyoruz. Arap ülkelerinden ilgi çok büyük” dedi.

PREZERVATİF CEPLİ BOXER 30 BİN SATTI
4 milyon dolar yatırımla Bayrampaşa’da eski bir fabrika satın alan Yeni İnci burada şimdi mayo üretimine de başlamayı planlıyor. Erkekler için de inovatif ürünler geliştirip olumlu tepkiler aldığını dile getiren Atakan şöyle devam etti: “Örneğin erkekler için 3 yıl önce satmaya başladığımız prezervatif cepli boxer var. Bu öyle çok talep gördü ki. 30 bin adede yakın satış gerçekleştirdik. Şimdi yine erkeklere yönelik bu tarz ürünlere de yoğunlaşıyoruz. Örneğin korseli boxer çıkarttık. Yüksek belli bu boxer’ın en büyük özelliği karnı toplaması. Türk erkeğin en büyük sorununun göbek olduğunu biliyoruz. Bu korse ile iki bedene kadar incelme sağladığımızı iddia ediyoruz. İlgiden de gayet memnunuz.”

Sizde Yorum Yapın