chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Silikon Meme Protez Gelismeleri

Gögüs Küçültme, Gögüs Estetigi, Estetik Meme Ameliyati, Gögüs Estetigi ,
GÖGÜS KÜÇÜLTME AMELIYATI, Meme küçültme ameliyatlari, Estetik ve Plastik,

  Silikon Meme Protez Gelismeleri

 Gögüslerin arkasina silikon implant yerlestirmek, meme büyütme ameliyatlarinda hala sikça basvurulan bir yöntem…

Simdi kullanilan silikonlar daha yumusak ve dayanikli. Teknolojinin ve estetik cerrahi tekniklerin gelismesi sayesinde, artik silikonlu gögüsler dogallarindan neredeyse ayirt edilemiyor.

Hangi kadin gögüslerinin geçen yillara ragmen dik ve güzel görünmesini istemezki…

Estetik plastik cerrahide son gelismeler iste bu imkani kadinlara sunuyor. Son dönemde hem kadinlarin hem de cerrahlarin tercih ettigi yöntemlerde kullanilan silikonlarla gögüsleri gerçeklerinden ayirt etmek mümkün olmuyor.

Gögüs büyütme yöntemlerindeki yeni gelismeleri operasyonlarinda kullanan Estetik Plastik ve Rekonstruktif ler:

 Silikonlarin artik kisinin vücut ölçülerine göre santimetrik olarak yerlestirildigini söylüyor. Neredeyse kisiye özel olarak seçilen silikonlar, uzun boylularda ya da genis omuzlularda farkli boyutlara sahip.
Silikon teknolojisindeki bir diger yenilik de hafif sarkmis gögüslerin gögüs kaldirma ameliyatina gerek duyulmadan özel sekilli gögüs kaldirici silikonlarla, üstelik iz birakmadan diklestirilebilmesi..

Yeni silikonlarin kullanim ömürlerinin uzadigini da belirtiyorlar: “Bu süre neredeyse iki katina çikmis durumda. Ayrica uyguladigimiz cerrahi yöntemlerden biri de çift düzeyli ameliyatlar… Geçmiste silikon gögüs ya da kas altina yerlestirilirken, artik alt kisimda meme altinda kaliyor ve memeyi yeterince kaldiriyor. Üst kisimda ise kas altina geçilerek üst dekoltenin tamamen dogal olmasi saglaniyor.

Sizde Yorum Yapın