chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

silikonlu göğüs resimleri


Silikonlu Meme ve Cilt Bakimi.
Şimdi kullanılan silikonlar daha yumuşak ve dayanıklı. Teknolojinin ve estetik cerrahi tekniklerin gelişmesi sayesinde, artık silikonlu göğüsler doğallarından neredeyse ayırt edilemiyor.

Hangi kadın göğüslerinin geçen yıllara rağmen dik ve güzel görünmesini istemezki…

Estetik plastik cerrahide son gelişmeler işte bu imkanı kadınlara sunuyor. Son dönemde hem kadınların hem de cerrahların tercih ettiği yöntemlerde kullanılan silikonlarla göğüsleri gerçeklerinden ayırt etmek mümkün olmuyor.

Göğüs büyütme yöntemlerindeki yeni gelişmeleri operasyonlarında kullanan
genel estetik Plastik ve Rekonstruktif Cerrah Tunç Tiryaki, silikonların artık kişinin vücut ölçülerine göre santimetrik olarak yerleştirildiğini söylüyor. Neredeyse kişiye özel olarak seçilen silikonlar, uzun boylularda ya da geniş omuzlularda farklı boyutlara sahip.
Silikon teknolojisindeki bir diğer yenilik de hafif sarkmış göğüslerin göğüs kaldırma ameliyatına gerek duyulmadan özel şekilli göğüs kaldırıcı silikonlarla, üstelik iz bırakmadan dikleştirilebilmesi..

Op. Dr. Tunç Tiryaki, yeni silikonların kullanım ömürlerinin uzadığını da belirtiyor: “Bu süre neredeyse iki katına çıkmış durumda. Ayrıca uyguladığımız cerrahi yöntemlerden biri de çift düzeyli ameliyatlar… Geçmişte silikon göğüs ya da kas altına yerleştirilirken, artık alt kısımda meme altında kalıyor ve memeyi yeterince kaldırıyor. Üst kısımda ise kas altına geçilerek üst dekoltenin tamamen doğal olması sağlanıyor.

Sizde Yorum Yapın