chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Ameri Bress Kapsül Gögüs büyütmek

Ameri Bres Hacim kazandirabilir, dolgunlastirabilir, büyütebilir. Kolajeni tutmaya ve yeni cilt hücreleri olusumuna yardimci olarak gögüs cildinin dogal görünümünün korunmasina yardimci olabilir. Gögsü diklestirebilir. AMERI BRESS, sarkik, gevsek,küçük,çatlak,farkli büyüklükte olan ve form bozuklugu olan gögüsler için formüle edilmis üstün bir üründür. Çogu kadin gözle görülür degisime 3 ayda ulasilabilir. Sonuçlar dogal, güvenli, uzun süreli ve kalici olabilir.
Ameri Bress in etkilerini ne kadar sürede fark etmeye baslarim?

Her kadinin kendi bireysel metabolizmasina bagli olarak , Ameri Bress nin etkileri degisecektir . Pek çok kadin gögüslerindeki dolgunlasmayi ilk iki haftada fark eder, digerleri pozitif degismeleri fark etmek için 4-6 hafta kullanmalidir. Genellikle küçük gögüslü kadinlar, gelismeyi büyük gögüslü kadinlardan daha kisa sürede fark etmeye baslarlar.

Ameri Bress kilo almama neden olur mu?
 
Hayir. Ameri Bress hormon veya kilo aldirici maddeler degil, gögüs gelisimiyle ilgili bitkisel besinler içermektedir.

Bir kadin Ameri Bress i ne kadar süre kullanmaya devam etmelidir?

Yukarida belirttigimiz gibi degisik kadinlarda degisik sonuçlar alinacaktir. Bununla birlikte gögüslerinizin ne kadar büyümesini istediginize bagli olarak Ameri Bress yi en az 5-6 ay almanizi tavsiye ediyoruz.

Ameri Bress hormon içerir mi?
 
Ürünümüz hormon içermemektedir.

Ameri Bress asiri gögüs büyümesine yol açar mi?
 
Bu bize çok sik sorulan bir sorudur. Gögüs büyütücü kapsüller gögüslerinizin genel vücut bedeninize uygun olarak daha siki, dolgun ve büyük olmasini saglayacaktir.

Gögüslerim iki çocugumu emzirmeden önceki gibi diri degil. Ameri Bress gögüslerimin dogal hatlarina tekrar kavusmasina yardim edecek mi?

Evet, Ameri Bress, gögüs hatlarinizin toparlanmasina yardimci olacaktir. Pek çok kadin özellikle yaslandikça, sadece gögüslerinin formunu korumak istiyorlar.

Içeriginde sagliga zararli maddeler var midir?
 
Ameri Bress sagliga zararli hiçbir madde içermez. TAMAMEN BITKISEL BIR ÜRÜNÜDÜR

Tavsiye edilen dozda Ameri Bress alirsam gögüslerimde ne kadar gelisme bekleyebilirim?

Tavsiye edilen dozu en az 3 ay kullanan kadinlarda minimum 1 beden büyüme görülmüstür. Bu kadinlar gögüslerinin daha siki ve dogal hatlara kavustugunu bildirmislerdir.
Ameri Bressin belirtilen pozitif etkileri:
* Kadinlarda gögüs, endometriyal ve rahim kanseri riskini azaltir
* Kalp hastaliklari riskini azaltir
* Cinsel istegi ve libidoyu arttirir
* Menopozdan kaynaklanan ates basmasi , gece terlemeleri , alinganlik,cinsel isteksizlik, vajina kurulugu, gögüs sarkikligi, unutkanlik , kilo kaybi , osteoporoz vb. belirtileri en aza indirir.
* PMS ye bagli ruhsal degisiklik, kramp, bulanti, kanama, siskinlik, basgarisi, yorgunluk, depresyon, gögüs diriliginin kaybi vb. sikintilari hafifletir. . Kolestrol emilimini engeller
* I ve II tip diyabet hastalarinda glikoz toleransini artirir
* Kemik yapisini takviye eder ve ostereopozdan korur
* Antidepresan ve sakinlestirici etkisiyle kadinlara mutluluk ve canlilik hissi verir
* Sivi dengesini kontrol etiginden dogal diüretiktir. ( ödem giderici) . Termojenezi’yi (alinan gidalarin isiyla hizli dönüsümünü saglayip kalorilerin yag olarak depolanmasini engellemek ) destekleyerek kilo kaybini hizlandirir.

KULLANIM SEKLI: Günde 3 defa 1 kapsül bir bardak su veya süt ile alinir Sabah – Öylen – Aksam yemeklerle birlikte alinmalidir.

IÇINDEKILER: Her bir kapsül içinde: Cüce palmiye meyva ( Fructus Serenoae repens ) ekstresi (4:1)160,00 mg Rezene meyva ( Fructus Foenicuti vulgarae ) ekstresi (4:1) 40,00 mg Çemen tohumu ( Semen Trigonallae foeni graeci ) ekstresi (4:1) 20,00 mg Jellestirme için gerekli olan içerik; Soya tohumu yagi 170,00 mg

Sizde Yorum Yapın