chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

CC Bust Booster Gögüs büyütücü

CC Bust Booster Gögüs Büyütücü Jel Krem Kimin için?

Bir iki cup ölçü artisi vaat eden gögüs büyütme maddelerine sakin kanmayiniz. Simdi bildiginiz gibi, gögüs hacmini bir iki cup ölçüsü büyütmek, yagdokusunu artirmak demektir ve (yerel estetik müdahale hariç) tek bir bölge ile sinirli kalmasi gerçekten imkansizdir.

Gögüslerinizi kendi çabanizla büyütmek istediginizde bunun çogunlukla imkansiz veya en azindan çok zor oldugunun farkina varirsiniz;  zira gögüs hacmi adipoz dokusu denilen, derialti yag dokusuna baglidir.  Gögüslere sekil ve hacim veren adipoz doku miktarini arttirmak için daha çok yemek yemelisiniz (daha çok kalori almak). Harcadiginizdan çok kalori aldiginizda fazladan elde edilen enerji vücut tarafindan yag olarak depolanir.

Kadinlar için gögüsler disiligin önemli bir simgesidir ancak tam istenilen sekil ve boyutta olmayabilirler.  Bu durumlarda CC Bust Booster jelin dogrudan estetik ve saglamlastirici etkisi, sizi birkaç dakikada daha dik ve dolgun gögüslere kavusturur!

Gögüs hacminin yetersiz oldugunu veya gögüslerin dogal saglamliginin azaldigini düsünen hanimlar, gögüs dekoltesi optimal bir görünüm kazandirmak için mutlaka CC Bust Booster jeli denemelidir. CC Bust Booster jeli kullandiktan hemen sonra farki göreceksiniz: daha saglam ve dolgun bir gögüs silueti ve gögüslerin güzel seklini (yeniden) saglayan daha saglikli ve gergin bir cilde sahip olacaksiniz.

CC Bust Booster jeli nasil uygularim ve etkisi ne zaman belli olur?

CC Bust Booster jeli örnegin dustan sonra, cilt gözenekleri açik ve vücuttaki kan akimi hizli iken kullaniniz.

Ayrica, jel yikanirken tamamen temizlendiginden, uzun süreli ciltte etkili olmasi için en uygun zaman dus sonrasidir.  Iki parmak ucu jel gögüslerin dis kenarina tatbik ediniz ve disaridan içeriye dogru dairesel hareketlerle masaj yaparak cilde yediriniz.  Özellikle uygun egzersiz, soguk-sicak su seanslari ve/veya masaj ile birlikte uygulandiginda, gögüslerinizin artik daha saglam oldugunu hemen fark edeceksiniz.  Etkisi birkaç saat sürer.

CC Bust Booster jelin ana maddesi dogal ektractlarin yagidir.  Kokusu çok hos ve essiz ekstrakt karisimindan dolayi rahatça ayirt edilebilir.  CC Bust Booster jeli, taninmis parfümlerde de kullanilan kokulari ile çok disi bir ürün olmustur.
Fucus Vesiculosus’un sifali etkisi,  asirlardan beri bilinir ve örnegin kilo sorunu ve selülit tedavisinde bu özelliginden yararlanilmaktadir.  CC Bust Booster jelinde bulunan bu madde, gögüs cildini dogrudan saglamlastirir.  Cilt bakimi konusundaki mükemmel özellikleri ile taninan Citrus Aurantium Amara, canlandirir ve tahrisi giderir. Çogu cilt bakim kremlerinde bulunur. Marigold (kadife çiçegi) ekstrakti, tipki Citrus Amara ekstrakti gibi koruyucu bir etkiye sahip olup, ayrica cildi temizler, nemlendirir ve yumusatir.

Jel, ciltteki kan akimini hizlandirarak hücrelerin daha çok oksijen almasini saglar.  Gögüs dokusundaki kan akiminin hizlanmasi ile gögüsler gelisir ve büyür.

Calendula’nin doku tamirindeki etkisi kanitlanmistir.  Hücrelerin metabolismasini canlandirir ve cilt dokusundaki kolajen üretimini artirir.  Kolajen, gögüsleri esnek ve gergin tutan, saglamligi artiran ciltte bulanan bir albümindir.

Sizde Yorum Yapın