chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Dermaphar Göğüs büyüten Krem

Dermaphar gelecekte Bayanlarimizin vazgeçemeyecegi kalite ve etkileri olan bir gögüs diklestirici, toparlayici, dolgunlastirici kremdir.
Kadinlarin dert ettigi gögüs estetigi artik sorun olmaktan çikiyor…

Ayrica daha ileriki yaslarda cilt üzerindeki olumlu etkileri nedeni ile dekolte ve boyun bölgelerinde de kullanilabilir.
Dermaphar Krem gögüslerin sekil almasina, toparlanmasina, cildin gençlesmesine yardimci bitkisel bakim kremidir. Fiyati ile sürekli kullanimiza uygun hale getirilmis, kullandikça etkilerini göreceginiz, aldiginiz etkileri kaybetmeyeceginiz kaliteli, size özel vazgeçemeyeceginiz bir üründür.
Sabah – Aksam kullanilabilir. Tercihen gögüs deformasyonuna göre günde 1 veya 2 günde bir olarak da kullanilabilir. Herhangi bir yan etkisi olmayan bu krem yaz aylarinda günesin olumsuz etkilerinden çok hassas olan gögüs, boyun, dekolte bölgelerini koruyucu UV özelligi de tasir. Etkilerin alinma süreleri kisiler arasinda farklilik göstermekle beraber dermatolojik olarak etkileri kanitlanmistir.
Dermaphar gögüs kremi hormon içermez. Tamamen bitkisel formülü ve uygun fiyati ile sürekli kullanabileceginiz bir bakim kremidir. Gögüslere dogal diri bir görünüm kazandirmaniza yardimci olur. Temiz cilde parmak ucu ile hafif masajla yedirilir.
Neden Dermaphar ?

1. Dermaphar T.C. Saglik Bakanligi 08/07/2008 tarih ve 043938 nolu izin ile ithal edilmistir
2. Dermaphar bitkiseldir.
3. Dermaphar dermatolojik olarak test edilmistir.
4. Dermaphar agizdan alinmaz, kullanimi kolaydir, kana karismaz, hormon içermez, yag hücresi olusturmaz, kilo aldirmaz.
5. Dermaphar UV özelligi ile günesin olumsuz etkilerini azaltmaya yardimci olur.
6. Dermaphar kaliteli ve cam kavanozu, ambalaji, tasima çantasi ile özel bir hediyedir.
7. Dermaphar herkesin sürekli kullanabilecegi ekonomik ayni zamanda kaliteli kremdir.
8. Dermaphar GMP sertifikali Dünya standartlarinda en yüksek üretim kalitesine sahiptir.
9. Dermaphar Isviçre formülü

Herhangi bir yan etkisi bulunmayan bu bitkisel krem kullandikça etkileri itibari ile bayanlar arasinda büyük ilgi görüyor. Genç yasli her kadinin dogal ihtiyaci olan bu bitkisel krem sürekli kullanilabilmesi amaci ile bayanlarin bütçelerini sarsmayacak fiyati ile önümüzdeki yillarda özellikle kendine özen gösteren, sagligina dikkat eden, bakimli bayanlarin vazgeçilmez kremi haline gelecege benziyor.
Dünyadaki botanik ve dogal kaynaklar üzerinde yapilan arastirma ve çalismalari yakinen takip ettigi anlasilan Dermaphar yetkilileri yakin gelecekte bayanlarin önemli bir bölümünün ihtiyaci olan farkli ve kaliteli ürünlerin de ülkemize geleceginin müjdesini veriyor.

Sizde Yorum Yapın