chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Dermaphar Göğüs büyütücü Kremler

Dermaphar ile mucizeler doguyor.Bitkisel Krem Dermaphar kücük Gögüsleri cok kisa bir zamanda büyütüyor. Sizlerde deneyin ve farki görün.

Dermaphar nedir ? Dermaphar nasil kullanilir?

 Dermaphar ile Gögüs büyütmek.

Dermaphar gögüs kremi hormon içermez. Tamamen bitkisel formülü ve uygun fiyati ile sürekli kullanabileceginiz bir bakim kremidir. Gögüslere dogal diri bir görünüm kazandirmaniza yardimci olur. Temiz cilde parmak ucu ile hafif masajla yedirilir.

 
Sabah aksam kullanilabilir. Tercihen gögüs deformasyonuna göre günde 1 veya 2 günde bir olarak da kullanilabilir. Herhangi bir yan etkisi olmayan bu krem yaz aylarinda günesin olumsuz etkilerinden çok hassas olan gögüs, boyun, dekolte bölgelerini koruyucu UV özelligi de tasir. Etkilerin alinma süreleri kisiler arasinda farklilik göstermekle beraber dermatolojik olarak etkileri kanitlanmistir.
 

Dermaphar Krem Nedir ?

Dermaphar Krem gögüslerin sekil almasina, toparlanmasina, cildin gençlesmesine yardimci bitkisel bakim kremidir. Fiyati ile sürekli kullanimiza uygun hale getirilmis, kullandikça etkilerini göreceginiz, aldiginiz etkileri kaybetmeyeceginiz kaliteli ve sik ambalaji ile size özel vazgeçemeyeceginiz bir üründür.

Ayrica daha ileriki yaslarda cilt üzerindeki olumlu etkileri nedeni ile dekolte ve boyun bölgelerinde de kullanilabilir.
Neden Dermaphar ?

1. Dermaphar T.C. Saglik Bakanligi 08/07/2008 tarih ve 043938 nolu izin ile ithal edilmistir
2. Dermaphar bitkiseldir.
3. Dermaphar dermatolojik olarak test edilmistir.
4. Dermaphar agizdan alinmaz, kullanimi kolaydir, kana karismaz, hormon içermez, yag hücresi olusturmaz, kilo aldirmaz.
5. Dermaphar UV özelligi ile günesin olumsuz etkilerini azaltmaya yardimci olur.
6. Dermaphar kaliteli ve cam kavanozu, ambalaji, tasima çantasi ile özel bir hediyedir.
7. Dermaphar herkesin sürekli kullanabilecegi ekonomik ayni zamanda kaliteli kremdir.
8. Dermaphar GMP sertifikali Dünya standartlarinda en yüksek üretim kalitesine sahiptir.
9. Dermaphar Isviçre formülü
Dermapahar Krem nasil kullanilmali ?

Gögüslerdeki deformasyon veya veya cildin durumuna göre günde 1 veya 2 kez kullanilacak bölgeye yayarak tamamen emilinceye kadar yumusak masaj ile sürülür.
Dermaphar Isviçre formülü ile üretilmis profesyonel dogal kozmetik bakim markasidir.

Ürünlerimiz dogal bitkisel kaynakli olup krem formundadir. Yillardir Oestro gögüs kremi gibi kullanicisini memnun etmis T.C. Saglik Bakanligi izni ve kontrolü altinda, sertifikalari, literatür ve arastirmalari olan insan sagligina herhangi bir zarari bulunmayan nadir kaliteli ürünleri orjinal ithal ederek kullanicilara sunmaktayiz.

Dermaphar markasi yine yukaridaki özellik ve belgelere sahip yakin gelecekte bayanlarimizin vazgeçemeyecegi kalite ve etkileri olan bir gögüs diklestirici, toparlayici, dolgunlastirici kremdir.
Kadinlarin dert ettigi gögüs estetigi artik sorun olmaktan çikiyor…
Dermaphar markali yeni gögüs sekillendirici krem, gögüslerde elastikiyet artisi ve toparlamaya yardimci olurken dogal gögüs estetiginde yeni bir sayfa açiliyor. Özel bitkisel formülü, dogal içerigi sayesinde her yastan bayanlarin gögüslerinin arzu ettikleri genç, güzel, diri, dolgun görünüme kavusmasina yardimci oluyor.

Herhangi bir yan etkisi bulunmayan bu bitkisel krem kullandikça etkileri itibari ile bayanlar arasinda büyük ilgi görüyor. Genç yasli her kadinin dogal ihtiyaci olan bu bitkisel krem sürekli kullanilabilmesi amaci ile bayanlarin bütçelerini sarsmayacak fiyati ile önümüzdeki yillarda özellikle kendine özen gösteren, sagligina dikkat eden, bakimli bayanlarin vazgeçilmez kremi haline gelecege benziyor.

Dogal olmasi, fiyatinin uygunlugu önemle vurgulanirken, herhangi bir yan etkisinin olmamasinin çok önemli bir unsur oldugu özellikle belirtiliyor. Dermaphar’in Malezya yagmur ormanlari ortasinda Johor sehrinde özel olarak dünya saglik kriterlerine ve yüksek kalite üretim standartlarinda ürettigi krem yüzyillardir bilinen ve olumlu etkileri kanitlanmis bitkisel (Soya izoflovanlari, Cimicifuga Racemosa, Polygonum Cuspidatum, Angelica Polymorpha Sinensis, Punica Granatum, Trifolium Pratense, Pueraria Mirifica) kaynaklar içeriyor. Bu kadar farkli ve çesitli bitkisel östrojen (fitoöstrojen) birarada olmasinin önemli bir yenilik ve dogal kozmetik sanayi açisindan gelisme oldugu vurgulaniyor.

Fitoöstrojenlerin hormon olmadigina dikkat çekilirken, fitoöstrojen diye adlandirilmalarinin önemli sebebi olarak da, kadin vücudunun egemen hormonu östrojen moleküllerine benzer molekül yapisina sahip olmalari oldugunun alti çiziliyor. Kadin vücudu için ayrica önemli ve faydali dogal kimyasallar barindiran bu bitkilerin çiçekleri, kökleri dünyanin çesitli literatür olarak da adlandirilan yayin organlarinda zaman zaman yayinlaniyor.

Dünyadaki botanik ve dogal kaynaklar üzerinde yapilan arastirma ve çalismalari yakinen takip ettigi anlasilan Dermaphar yetkilileri yakin gelecekte bayanlarin önemli bir bölümünün ihtiyaci olan farkli ve kaliteli ürünlerin de ülkemize geleceginin müjdesini veriyor.

Sizde Yorum Yapın