chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Gögüs büyütmek icin Bitkiler

Gögüslerinin kücüklügünden sikayetci olan Bayanlar icin.

Gögüs büyütmek isteyen bayanlar icin bitkiden olusan yöntemler oldugunu hepimiz biliyoruz. Bu Bitkilerin bir kacini sizler icin arastirip sunduk.

 

Kimyon Cuminum cyminum:

Hem kimyon-un, hem çörek otunun (siyah kimyon) meme dokularini gelistirdigi, hayvanlari üzerinde yapilan arastirmalarla ortaya koymustur. Kimyonu cayiniza katabilir, yemeklerinizde bolca kullanabilirsiniz.

CEMENOTU Trigonella foenum-graecum:

Cemenotu tohumlari yüksek oranlarda diosgenin (kadin cinsiyet hormonu östrojenin yari sentetik formunu elde etmek icin kullanilan kimyasal) icerir. Östrojenin baslica iki etkisi gögüs büyümesiyle ilgilidir. Hormon, gögüs hücrelerinin büyümesine yol acar ve su tutulmasina neden olur. Gercekten de, bircok kadinin dogum kontrolü icin aldigi ve östrojen içeren haplarin yan etkileri, gögüslerde büyüme hissi ve vücutta su toplanmasidir. Cemenotu tozuyla gögüslere masaj yapmak denemeye deger bir baska yöntemdir. Cünkü gögüs dokulari bitkisel kimyasallari belli oranlarda emer. Cemenotunun tohumlarini veya filizlerini  blender’da ögütün. Az bir miktar bitkisel yagla karistirip, karisimi macun gibi uygulayin.

Cüce Palmiye Serenoa repens:

Günümüzde bu bitkinin en iyi bilinen etkisi erkeklerde prostat bezinin büyümesini engellemesidir. 100 yil önce ‘cüce palmiye’ halk arasinda gögüs büyütücü olarak bilinmekteydi. Dogal sifa uzmanlari bitkiyi bu amacla halen öneriyor. Bircok insan bitkinin standartlastirilmis kapsüllerini ya da alkol özütlerini kullaniyor. Cüce palmiyenin kullanimi icin prospektüsünü dikkatle okumanizi tavsiye ederim.

Rezene Foeniculum vulgare:

Rezene de yüz yillardan beri süt artirici olarak kullanilan bitkilerden bir tanesidir. Cemenotunu tamamlayici olarak Bustea cayinin icine rezene de ilave edebilirsiniz. Ancak kesinlikle rezenenin yagini kullanmayin cünkü rezene yagi düsüge neden olabilir ve bir cay kasigindan fazlasi da zehirlenmelere yol acabilir.

Yabani Hint Yerelmasi Dioscorea villosa:

Iste östrojen etkisiyle ünlenen bir baska bitki daha. Ben bu bitkiye asla büyük bir ilgi duymadim, cünkü veri tabanimdaki bilgilere göre icerdigi diosgen, cemenotuna oranla yok denecek kadar azdir. Fakat bu bitkinin merhemini yapan bazi uzmanlarin calismalarina saygiliyim. Cünkü, bu merhemi kullanan kadinlar istedigi sonucu elde ediyormus. Merhemi yapmak icin kökün dis kabuklarini soyun ve blenderde macun kivamina gelinceye kadar karistirin.

Sizde Yorum Yapın