chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Göğüsleri Büyütmek


Doğal yollardan göğüsleri büyütmek için neler yapılabilir?
Her kadının hayali olan dimdik göğüsler için artık bıçak altına yatmanıza gerek yok.En az kadınlar kadar erkeklerinde hayali olan dolgun,iri,dik göğüslere kavuşmak için yazımızı okuyun!
Artık operasyonsuz doğal yollarla göğüslerinizi büyütebileceksiniz.
Dr. James Duke Pegasus Yayınları’ndan çıkan ‘Yeşil Eczane’ adlı kitabında, hiçbir zaman göğüs büyütmeden yana olmadığını söylüyor: Eğer gazete okuyorsanız, silikonlar hakkında birçok tartışma olduğunu biliyorsunuz demektir. Birçok kadın ve bilim insanı, silikonların tehlikeli olduğunu savunurken, bunların karşısındakiler silikonların ciddi bir risk içermediğini söylüyor. Ancak kızım gelip göğüslerini büyütmek istediğini söylerse, ona mutlaka doğal yolları denemesini söylerim. Çünkü doğada göğüsleri makul oranda büyütmeye yarayabilecek bitkiler var.
Cüce Palmiye:Bu bitkinin en iyi bilinen etkisi erkeklerde prostat bezinin büyümesini engellemesidr. „Cüce Palmiye“ halk arasında göğüs büyütücü olarak biliniyordu.Bir çok insan bitkinin standartlaştırılmış kapsüllerini kullanıyor.Cüce Palmiyenin kullanımı için mutlaka prospektüsü okunmalı.
Yabani Hint Elması: bu merhemi kullanan kadınların istediği sonucu elde ettiği biliniyor.Merhemi yapmak için kökün dış kabuklarını soyun ve blenderde macun kıvamına gelene kadar karıştırın.
Kimyon:Hem kimyonun hem de çörek otunun meme dokularını geliştirdği hayvanlar üzerinde yapılan araştırmalarla ortaya konumuştur.Kimyonu çayınıza katabilrsiniz,yemeklerde de kullanabilirsiniz.
Diğer deneyebilecekleriniz:
Demlenmiş taze sedefotuyla göğüs banyosu masajı yapmak ve günde bir kez içmek (Fincan başına 3 tutam)
Demlenmiş devetabanı çiçekleriyle göğüs banyosu ve aynı bitkiden günde 1 kez içmek (Fincan başına 2 tutam)
Demlenmiş ısırgan yaprak ve çiçekleriyle kompresler uygulamak ve günde 1 kez içmek.

Ve işinize yarayacak bir bilgi daha:Adaçayı ile kirazın da hormonları düzenleyerek göğüsleri büyütmeye yardımcı olduğu biliniyor.Adaçıyını günde 1 kez içebilirsiniz.Kiraz ise yaz günlerinin müthiş meyvesi.Ama kurtçuklara dikkat!

Sizde Yorum Yapın