chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Göğüsleri Fulirim ile büyütmek

Kücük Gögüslere cözüm Fulirim Gögüs Büyütücü Yagi , cok kisa bir zaman icerisinde büyük Gögüslere sahip olmanizi sagliyor.

fulirim,fulirim kişisel bakım ürünleri,kişisel bakım ürünleri,kişisel bakım,
bakım ürünleri,fulirim ,epizim,gögüs büyütücü,göğüs küçültücü,göğüs dikleştirici
Içerik : içeriginde mevye ve bitki öz yaglari bulunmakta bu yaglarda mevcut bulunan a.b.c.d.e.k vitaminler ve mineraller içermektedir.

Kullanimi: 5 gün sabah veya aksam günde bir kez bölgeye uygulanir, daha sonra 2 gün ara verilir. Koltuk altindan baslayarak dairesel hareketlerle, 3-4 dakikalik masajla gögüs bölgesine yayilmasi saglanir. Ürün kullanildiktan sonra bölge 8 saat su ile temas ettirilmemelidir. Su ile temas etmesi halinde ürünün etkisi azalir. Gögüs Büyütücü Bitkisel Karisim Yagi, gögüs ideal ölçüsüne ulasincaya kadar kullanilabilir.
Ürünün hamilelik sürecinde kullanilmasi tavsiye edilmez. Adet dönemlerinde etkisinin daha fazla oldugu gözlenmistir. Kullanimda sol gögsün daha hizli gelisme gösterdigi izlenmistir. Bu nedenle sag gögse daha fazla masaj yapilmasi tavsiye edilir. Gögüs Büyütücü Bitkisel Karisim Yagi ve Gögüs Küçültücü Bitkisel Karisim Yagi , birbirinin etkilerini azaltmalari nedeniyle beraber kullanilmamalidir.

Yilda 2 kez ürün kullanimi tekrarlanarak zamanla olusabilecek deformasyon azaltilabilir.

Sizde Yorum Yapın