chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Longda Gögüs Büyütücü Krem

Gögüslerinizi bitkisel Kremlerle büyüte bilirmiyiz?

Kücük Gögüslerden sikayetci olan Bayanlara cözüm.

 

Bu ürün, gögüslerdeki kan dolasimini hizlandirmak, hücre metobolizmasini iyilestirmek ve deri altindaki yag toplanmasini hizlandirirken hücreleri yeniden büyütmek için dogru oranlarda karistirilmis birçok çesit bitkiyi içerir.

Bu ürün, gögüslerin hizli sekilde büyüyüp, güçlü, yuvarlak ve pürüzsüz olmasi için derinin esnekligini tam anlamiyla saglayabilir.

Gögüs, galaktafor (süt ileten kanal) ve %90’a varan bir oranda yagdan olusur. Gögsün temeli yag ve bag dokulardir. Galaktafor dokusunun orani, kapsül seklindeki yag dokusu oranina göre oldukça düsüktür ve gögüs büyüklügünü belirleyen anahtar öge yagdir. Galaktafor meme dokusunda 12-20 loba ayrilir ve memebezi bag dokulari pek çok loba ayrilir. Her gögüste, meme basi, marshal areola etrfinda yer alan ve meme basinda açilan 15-20 süt kanali vardir. Galaktafor dokusu süt vermeye yarar.

Düz gögsün nedeni, galaktafor anomalisi ve yag eksikligidir. Emzirmeden sonra olusan gögüs sarkikliginin nedeni, yag kaybi ve gögüs yüzeyinin gevsemesidir. Ürünümüz, gögüs büyümesi ve emzirmeden sonra olusan sarkmalari asagidaki gibi saglar;

Galaktofor ve asinus genislemesini destekler. Ürünün içerigi galaktofor ve acinus’un tekrar yapilandirilmasinda ve genislemesinde östreojeni taklit ederek yardimci olur. Gögüsteki yag birikimini destekler. Bu ürün vücudunuzdaki yag olusumunu yönlendirir, diger bir degisle yagi gögsünüzün diger bölgelerine tasir.

Yumusakligini, pürüzsüzlügünü, dolgunlugunu yeniler ve bag doku mekanizmasini yogunlastirir ve gögsün sarkmasini ve gevsemesini önler.

Longda Gögüs Büyütücü Krem Kullanimi:

    * Her kullanim aninda 1-2 gram yani bir fistik büyüklügünde olmak üzere sabah ve aksam bir kere kullanilir.
    * Kremi, gögüslerimize saat tersi yönünde sürün. Kremi iyice yedirdikten sonra 5 dakika boyunca gögüslerinize masaj yapin.
    * Fazla kullanimi zarar vermekle beraber önerilmemektedir.
    * Istediginiz boyutlara ve siklik olusana kadar kullanabilirsiniz.
Üstelik tüm bu islem için 5 dakika ayirmaniz yeterli!

Longda Gögüs Büyütücü Kremi Kimler kullanmali?

    * Simetrik olmayan (hypogenesis) veya düz gögüslere sahip olanlar.
    * Sarkik, gevsek ve biçimsiz ve emzirmeden sonra siyanoz areola olmus gögüsler.
    * Kilo verdikten sonra sarkan ve gevseklesen gögüsler.
Longda Gögüs Büyütücü Kremi Kimler Kimler kullanamaz?

    * Emzirme döneminde ve karaciger, böbrek ya da gögüs hastaligi olan insanlar tarafindan kullanilamaz
    * Hassas ciltli ve cilt hastaligi olan insanlarin kullanmasi sakincalidir.

Sizde Yorum Yapın