chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Göğüs Küçültmek için Bitkiler


Gögüs Kücültmenin En Dogal Püf Noktalarini Siralicaz Simdi.

Tek başınıza uygulayabileceğiniz bazı egzersizlerle daha dik ve güzel göğüslere sahip olabilirsiniz
Yaşımız ne olursa olsun vücudumuz her zaman fit görünmeli. Bu fit görünümü sağlayan önemli unsurlardan biri de göğüsler. Daha dik ve güzel göğüsler için bu egzersizler size yardımcı olabilir…

Göğüslerin zaman geçtikçe formlarını kaybettikleri ve bu durumun, özellikle vücut görünümüne çok önem verenler için, oldukça sıkıcı olduğu kesin. Aslında vücut şeklimiz günlük yaşantımıza bağlı olarak belirleniyor. Çok sık kilo alıp vermekten, yanlış egzersizlerden ya da spor yapmamaktan dolayı, kimi kişilerde göğüsler erkenden sarkıp esnekliğini kaybedebiliyor. Bu kişiler çoğunlukla dolgulu sutyen kullanmadan bir şey giyemez, hiçbir kıyafeti kendilerine yakıştıramaz oluyor… Eğer siz de, bu tür problemlerle karşı karşıyasanız Coliseum Spor Merkezi?nde Fitness eğitmenliği yapan Elif Hotaman?ın önerdiği hareketlerle bu durumu biraz da olsa düzeltebilisiniz.. Eğer hala bu tür sorunlarla karşılaşmadıysanız da bunu mümkün olduğunca geciktirebilir, bu egzersilerle göğüslerinizin formunu uzun yıllar koruyabilirsiniz.

Şınav çekin

Şekildeki gibi elleriniz ve dizlerinizin üzerinde durun. Dirsekleriniz yana doğru bakmalı. Kollarınızı dirseklerinizden büküp aşağı yukarı doğru inip çıkarak şınav çekin. Bu hareketi 12 kez tekrarlayın. Hareketler sırasında düzenli olarak nefes alıp vermeyi unutmayın. Bu hareketle göğüs ve arka kol kaslarını çalıştırmış olacaksınız. Bunun dışında ön omuz kaslarınız da aktif hale gelecek. Şınav, özellikle kuvvetsiz olanlar ve yeni başlayanlar için oldukça iyi bir başlangıç hareketi aynı zamanda…

Daire çizin

Yere dümdüz, sırtüstü uzanın. Bacaklarınız dizlerinizden bükük şekilde dursun. İki elinize dambıl ya da 1′er litrelik su şişeleri alın. Şimdi “dambıl fly” hareketini yapmaya başlayabilirsiniz. Bunun için, Kollarınız gergin bir şekildeyken havada yukarıdan aşağıya büyük daireler çizin. 12 kez tekrarlayacağınız bu hareket göğsünüzün tam açılmasını sağlıyor ve sarkmaları önlüyor.

Açıp, kapayın

Yerde, dizlerinizin üzerinde durun. Gövdeniz mümkün olduğunca dik olsun. Ellerinize yine ağırlıklar alın ve kollarınızı dirseklerden bükük şekilde ortada birleştirin. İki kolunuzu da yanlara doğru açın. Ardından ilk pozisyonunuza dönün. Bu açıp kapama hareketini aynı şekilde 12 kez tekrarlayın.

Ve biraz zorlanın!

Son egzersizimiz tam şınav çekme. Kollar tamamen gergin olsun. Tüm vücut ağırlığınız kollarınızın üzerinde. Yine düzenli nefes alış verişine dikkat ederek şınav çekin. Fakat karnınızın yere değmemesine dikkat etmelisiniz. Bunun için 4 -5 cm. bir alçalma yapmanız yeterli. Başta zorlansanızda 12 kez yapmayı ihmal etmeyin. Bu sayıyı gün geçtikçe daha da artırabilirsiniz. Bu hareketin tüm göğüs kaslarınızın çalışmasını sağladığını da ekleyelim.

Son derece pratik bu egzersizler, göğüslerinizin kısa sürede forma girmesini ve daha güzel durmasını sağlayacak.

Gögüs Kücültmek icin Yapilan Yorumlar.

Ergenlik çağım boyunca büyük göğüslü olmanın acısını çektim..daha ortaokul yıllarında arkadaşlarım benimle dalga geçmeye başladılar..o zamanlar sosyal bir çocuk olmama rağmen içime kapandım, spor yapmayı bıraktım, sürekli kendimi saklamaya çalıştığım için kamburlaştım, yanlış duruş ve oturuştan dolayı vucudum bolgesel yağlanma yaptı..şuan çubuğa takılmış elma gibi göründüğümü düşünüyorum…160 boyunda ve 50 kılo olmama rağmen kiloluymuşum gibi bir genel görünümüm var maalesef..ama yıllar geçtikçe bunun çok da büyük bir sorun olmadığını , önemli olanın insanın kendisi ile barışık olması olduğunu geç de olsa anladım..uzun yıllar spor yapmaya utandığım için şimdi sarkık göğüslere sahibim..ve asıl sorunum göğsümün büyük olması değil sarkık olması ve sırtımdaki kambur..özellikle abiye seçiminde ve sutyen seçiminde çok zorlanıyorum..genelde kaliteli iç çamaşıları almaya özen gösteririm ve hep kalın askılı olmak durumundadır..gidip de pazardan 5-10 liraya iç çamaşırı alamam..ip askılı ve straplez kıyafetler giyemem..ama bu kadar dezavantajın yanında her zaman dikkat çekici bir insan olmayı da sanırım göğüslerim ve saçlarım sayesinde başardım..artık nasıl bir avantajdır bu bilemiyorum ama tek bildiğim beni bir gören bir daha kolay kolay unutmuyor:)

Herkese kocaman bir merhaba klube yani katıldım daha doğrusu FULıRıM ürününü araştırırken.ben de aldım 15 gündür kullanıyorum günde 1 kez kesinlikle çok kötü kokuyor henüz bir etksini göremedim.tabi bu kremle birlikte birde 2kg’lık ağırlıklarla göğüs kası çalışıyorum sporun bir etkisi olacak eminin ama krem için gerçekten ben de çok merek ediyorum.bir beden küçltmeyi ben de çok isterdim.ama kremin açıklamadınsa 3-4 ay içersinde yazıyor tam olarak 4 ay denemek gerek diye düşünorum spor bile yaptığınızda etkilerini 1 ay sonunda görmeye başlıyorsunuz.

FULıRıM ürününün göğüs küçültücü kremini düzenli olarak 4 ay boyunca kullanan bir arkadaşımız varsa gerçekten etkilerini bizimle paylaşabilir mi acaba
ben kullandığım süre boyunca size bilgi vericem
teşekkürler hanımlar 🙂

bende kullandım avon göğüs sıkılaştırıcı krem ve oriflame göğüs sıkılaştırıcı serum aynen dediğiniz gibi kullanırken göğüsler daha diri yusyuvarlak oluyor krem bitince eski haline dönüyor

benim gögüslerimde cok buyuk amaliyattanda korkuyorum gögüs hareketleri yapıyorum am faydasi yok ne yapmalıyım

Bende bugün avondan sipariş verdim sıkılaştırıcı . .
Bari biraz toplansın :))

Bikini olayına gelince . . Zor bulunmuyor 🙁

denemedim ama netten buldum tanıtımını. deniycem sonuçları buraya yazarım ama benden önce davranan ve sonuç alan olursa yazarsanız sevinirim. bıktım bu göğüslerden taşıyamıyorummmm!!

ürün,göğüs bag dokusunu güçlendirerek,gögsün sıkılaşmasını ve küçülmesini sağlar.
3-4 ay gibi bir sürede etkisini gösterir.Ürün vücudun hücre yenileme hızına göre ,daha hızlı veya
daha yavaş etki gösterebilir.Hücre yenilenmesi yavaş olan kullanıcılarda,düzenli uygulama sonucu
hızlandırır.

KULLANIMI:Göğüs Küçültücü Bitkisel Karışım Yağı 5 gün sabah veya akşam günde bir kez bölgeye uygulanır, daha sonra kullanımına 2 gün ara verilir. Koltuk altından başlayarak dairesel hareketlerle, 3-4 dakikalık masajla göğüs bölgesine yayılması sağlanır. Bölgeye göğüs küçültücü bitkisel karışım yağı sürüldükten sonra, streç film sarılarak 15 dakika beklenmesi etki sürecini hızlandırır. Ürün kullanıldıktan sonra bölge 8 saat su ile temas ettirilmemelidir. Bölgenin su ile temas etmesi halinde ürünün etkisi azalır. Ürünün hamilelik sürecinde kullanılması tavsiye edilmez. Adet döneminde etkisinin daha fazla olduğu gözlenmiştir.Ürünün kullanıldığı bölgede zaman zaman karıncalanma ve yanma hissedilebilir. Sağ göğüste etki daha çabuk görülür. Bu nedenle masaj sol göğse daha çok yapılmalıdır.

İÇERİK: içeriginde mevye ve bitki öz yağları bulunmakta bu yağlarda mevcut bulunan a.b.c.d.e.k vitaminler ve mineraller içermektedir.

Kullanmadan önce şişe mutlaka çalkalanmalıdır. Alkol içermez

Fiyatı: 99tl

Ben streç filmin hiçbir zararını görmedim.Ürünü kullanırken daha evvel de söylediğim gibi akşam sürüp streç film ile sarıp sabaha kadar böyle durdum.Yalnız kaşıntı oluyor.Sen belki buna dayanamayabilirsin.Ayrıca şimdi bu ürünü satan sitede kullanma talimatına baktımda ürünü sürdükten sonra 2 saat streç film ile bekletebilirsiniz diyor.Ben ürünü aldığımda böyle belli bir süre belirtmemişlerdi.Ben 2 şişe kullandım.Aslında 3 şişe kullanmak gerektiği belirtiliyor.Çok fazla olmasada biraz fayda ettiğini düşünüyorum.ılk zamanlar göğüsümü streç film ile sararken daha dolgun daha şişkin gibiydi.Daha sonraları ise streç film ile sararken sanki göğüsümün içi daha bir boşalmış,küçülmüş gibiydi.Yalnız ben ürünü kullandıktan sonra biraz sporla biraz da yemeğe dikkat ederek zayıfladım.65 kilodan 58 kiloya düştüm.Ondan sonra göğüsüm dahada küçüldü.Kesinlikle zayıflamak göğüsü küçültüyor.Göğüste kas olmayıp yağ tabakası olduğundan göğüstende yağ gidiyor.Şimdi 80B kullanıyorum.Burada 80 sırt genişliğini B ise göğüs ölçüsünü gösterir.Doktorlar en ideal göğüs ölçüsünün B olduğunu söylüyorlar.ıdeal göğüs büyüklüğüne ulaştım.Artık küçültmek gibi bir derdim yok.Fakat çok sarkmış durumda.Şimdi bunun çaresini arıyorum.

3 Responses »

 1. MEME KÜÇÜLTME

  Meme küçültme ameliyatları, her nekadar estetik ameliyat olsa da estetik olmayan amaçlarla da yapılabilmektedirler. Büyük ve sarkan göğüslere sahip kadınlar, memenin aşırı ağırlığı nedeniyle sırt, boyun ağrıları ve deri tahrişinden solunum problemlerine kadar değişiklik gösteren tıbbi sorunlara maruz kalırlar. Sütyen askıları omuzlarda derin izlere yol açabilir. Çok büyük memeler, kadının veya genç kızın kendini aşırı utangaç ve çekingen hissetmesine yol açabilir. Büyük ve sarkık memelerin yol açtığı bu tür şikayetlerden meme küçültme ameliyatları ile kurtulmak mümkündür.

  Bu prosedürde yağ, meme dokusu ve deri çıkarılır; memeler daha küçük, daha hafif ve daha sıkı hale gelir. Aynı işlem sırasında ‚areola‘ denilen meme başı etrafındaki koyu renkli deri halkasının çapı da küçültülebilir. Amaç kadına daha küçük, daha güzel şekle sahip ve vücuduyla orantılı memeler kazandırmaktır.

  MEME KÜÇÜLTME AMELİYATI İÇİN EN UYGUN ADAYLAR:
  Meme küçültme ameliyatı, kozmetik bir iyileştirmeden öte fiziksel bir rahatlama amacıyla yapılır. Ameliyat için başvuran adayların çoğunun çok büyük, sarkan memeleriyle sorunları vardır; aktiviteleri kısıtlanmıştır ve fiziksel rahatsızlıkları oluşmuştur.

  Olguların çoğunda meme küçültme ameliyatı, göğüs gelişimini tamamlamadan yapılmaz, ancak eğer memelerin büyüklüğü ciddi fiziksel rahatsızlık oluşturduysa daha erken yaşlarda da yapılabilir. Bu ameliyat için en uygun adaylar işlemi tamamıyla anlayacak olgunluğa ulaşmış ve gerçekçi beklentileri olan kişilerdir.

  AMELİYAT SIRASINDA YAPILAN PROSEDÜRLER
  İlk değerlendirmede, hastanın beklentilerini açıkça anlatması çok önemlidir. Meme muayenesi ve ölçümler yapılacak, ameliyat öncesi ile sonrasını karşılaştırabilmek için fotoğraflar çekilecektir. Cerrahınız sizinle yaşınız, memelerinizin şekli ve büyüklüğü, derinizin durumu gibi sonucu etkileyebilecek değişkenleri tartışacaktır. Meme başı ve areolanın yeni yerini de tartışmalısınız; çünkü bu yapı operasyon sırasında daha yukarıya alınacaktır ve meme gerisindeki çizgi ile aynı seviyede olmalıdır.

  Meme küçültme teknikleri çok değişiktir ama en sık uygulanan prosedürlerin çoğu ‚ters T‘ şeklinde ‚insizyon‘ (kesi hattı) içerir. Bu insizyon areolayı çevreler, aşağı uzanır ve meme gerisindeki doğal hattı takip eder. Fazla olan meme dokusu, yağ dokusu ve deri çıkarılır; meme başı ve areola yeni yerine, yukarı taşınır. Sonra her iki yandaki meme dokusu areola çevresinde ve orta hatta birleştirilirken, memenin yeni hatları şekillendirilir.

  Yine memenin yapısına bağlı olarak “vertikal mammoplasti” yani sadece göğsün kahverengi kısmından aşağı doğru uzanan bir insizyonla da operasyon yapılabilir. Bu durumda sadece düz bir iz kalacaktır. Bazı durumlarda bu iz “küçük t”, ya da “j” şeklinde olabilir. Ancak bu teknikler çok iri memelerde uygulanamamaktadır.

  Ameliyat genel anestezi ile hastane koşullarında bir ameliyathanede yapılır. Ameliyat yaklaşık 4 saat sürer. Hangi yöntem uygulanırsa uygulansın meme başı etrafında kesinlikle iz kalır. Ancak bu izler başlangıçta belirgindir, zamanla belli belirsiz hale gelebilir. Ameliyat sonrası izlerin derecesi memenin büyüklüğüne, kullanılan ameliyat yöntemine ve hastanın derisinin iz bırakma özelliğine bağlıdır.

  AMELİYAT SONRASI
  Ameliyattan sonra ince pansumanın üzerinde elastik bandaj sarılmış veya cerrahi sütyen giydirilmiş olacaktır. İlk 1-2 gün içinde birikebilecek kan ve sıvıları dışarı almak üzere her iki meme yanlarında dren yerleştirilmiş olabilir. Her ne kadar 1-2 gün içinde ayağa kalkılsa da bazen memeler birkaç hafta boyunca ağrıyabilir.

  3-4 hafta boyunca ağır bir şey kaldırmak veya itmekten kaçınılmalıdır. Cerrahınız size normal aktivitelerinizi özetleyen detaylı bilgilendirmeyi yapacaktır. Birçok kadın sosyal aktivitelerine ve eğer çok yorucu değilse işlerine 2 hafta içinde dönebilir.

  Ameliyat sonrası doku şişmesi nedeniyle meme başı ve meme derisinde bir miktar his kaybı gelişebilir. Bu durum genellikle 6 hafta içinde kaybolur. Bazı hastalarda bu his kaybı 1 yıl veya daha uzun sürebilir; nadiren de kalıcı olabilir. Meme küçültme ameliyatı esnasında yapılan kesiler sonucunda dikiş hatlarında kaçınılmaz olarak izler oluşacaktır. Bu izler ilk aylarda daha belirgin ve kırmızımsı renkte olmakla birlikte aylar içinde yumuşayacak renkleri beyazlaşacak ve daha az görünür hale gelecektir.

  Tüm plastik cerrahi prosedürleri içinde, meme küçültme ameliyatları en hızlı fiziksel görünümde değişiklik ile sonuçlanandır. Büyük memelerin yarattığı fiziksel rahatsızlıktan kurtulacaksınız; vücudunuz daha orantılı hale gelecek ve giysileriniz size daha iyi uyacaktır. Sizi tanıyanlar belirgin bir şekilde kilo verdiğinizi bile düşünebilir.

 2. Ameliyat sonrası ne şekilde gelişir?
  Ameliyat sonrası genellikle rahat geçer. Ağrı minimaldir. Kol hareketlerinde kısıtlılık olabilir. Memeler üzerine sütyene benzer sargı uygulanır veya bazı cerrahlar ameliyat sonrası hemen sütyen giydirir. Genellikle her iki memeye dren adı verilen borular yerleştirilir ve 24-72 saat içinde çıkarılır. Meme başı üzerine ayrı pansuman konur. Pansuman 2 gün sonra açılarak yara kontrol edilir. 7 gün sonra sargılar açılır. Dikişler 10-12 gün sonra alınır. Hastanede 1-3 gün kalınır. Erken dönemde şişlik olabilir, meme başında hissizlik ve deri üzerinde morumsu renk değişimi görülür bunlar kısa sürede kendiliğinden kaybolur.

  Meme küçültme ameliyatından sonra hasta bebeğine süt verebilir mi?
  Meme küçültme ameliyatı olan bazı kadınlar çocuklarını emzirebilmektedir. Ancak genellikle bunu önceden tayini zor bir durum olabilir. Ayrıca seçilecek ameliyat tekniğininde süt verme konusunda etkisini de hekim hastaya ameliyat öncesi anlatabilir.

  Ameliyatın riskleri nelerdir?
  Ameliyat sonrası erken dönem riskleri (kanama, enfeksiyon, hematom,ağrı, yağ nekrozu vs) tecrübeli bir plastik cerrahın elinde iyi hastane koşullarında oluşması çok nadir komplikasyonlardır. Geç dönem riskleri asimetri, kötü yara izleri, emzirme problemleri sayılabilir. Hastanın hekimle ameliyat sonrası iyi takibiyle bu problemler azaltılabilir veya düzeltme olanağı verebilir.

 3. Estetik – Estetik Merkezi – Dolgu – Botoks – Lazer Epilasyon – Cinsel Estetik – Selülit – Solaryum – Göğüs Estetiği – Kepçe Kulak – Jinekomasti – Vajina Estetiği – Estetik Burun – Burun Ameliyatı – Burun Ameliyatları – Estetik Burun Ameliyatı – Rinoplasti – Burun Estetiği – Burun Estetik – Liposakşın – Estetik Ameliyat – Göğüs Büyütme

Sizde Yorum Yapın