chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Miss Turkey 2012 Açelya Samyeli Danoglu

2012 yılının Miss Turkey Güzeli belirlendi. Bu yıl Miss Turkey olarak Açelya Samyeli Danoglu seçildi. Bir çok güzelin katıldığı Miss Turkey 2012 Güzellik yarışmasını bu yıl ünlü Manken Açelya Samyeli Danoglu kazandı.

Lütfi Kirdar Kongre ve Sergi Sarayi ’nda Star TV tarafindan düzenlenen “Miss Turkey 2012 Güzellik Yarismasi”nin birincisi Açelya Samyeli Danoglu oldu.

Eser Yenenler ve Asuman Krause’nin sundugu Güzellik yarismasinda 20 güzel Türkiye’nin en güzel kizi olmak için yarisirken ipi gögüsleyen isim Açelya Samyeli Danoglu oldu.

Renkli sovlara sahne olan “Miss Turkey 2012 Güzellik Yarismasi”na Can Bonomo ve Atiye sarkilariyla renk katti.

Türkiye’nin en güzel kizinin belirlendigi yarismanin jüri üyeliklerini; Burak Hakki, Jülide Ates, Ibrahim Çelikkol, Tülin Sahin, Demet Sener Kutluay, Güneri Civaoglu, Seda Domaniç, Zeynep Tosun, Dr. Nuri Soysal, Nezahat Tosun ve Can Sandikçioglu yapti.

Yarismada birinci gelen Açelya Samyeli Danoglu ülkemizi Miss World (Dünya Güzellik), ikinci Çagil Özge Özkul Miss Universe (Kainat Güzellik Yarismasi), üçüncü Melis Durasa ise Miss Earth ‚de temsil edecek. Yarismada dördüncü seçilen Meltem Tüzüner ise Miss International ilan edildi.

Miss Turkey 2012 Güzellik yarışmasında dereceye giren güzeller için Harbiye’deki bir otelde basın toplantısı düzenledi. Miss Turkey birincisi Açalya Samyeli Danoğlu düzenlenen basın toplantısında basın mensupları ile en büyük sıkıntısını paylaştı: ‚Lise yıllarımda boyum uzun diye insan irisi diyorlardı‘

Miss Turkey organizasyonu başkanı Can Sandıkçıoğlu eşliğinde birinci Açalya Samyeli Danoğlu, ikinci Çağıl Özge Özkul, üçüncü İlknur Melis Durası ve dördüncü olan Meltem Tüzüner basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Söze başlayan Sandıkçıoğlu, “Kusura bakmayın. Biraz perişan durumdayız. Böyle güzellik olur mu demeyin.? İnanın çok yorulduk. Kızlar bir saat uyuyabildiler. Dört kızımız, çok önemli yarışmalarda ülkemizi temsil edecekler.Açalya Samyeli Danoğlu Miss World’a gidecek. Miss World bu sene Moğolistan’da yapılacak. Önce bir Hong Kong gezecekler. Temmuz ayında kampa girecek. Çağıl Özge Özkul, Miss Universel’a katılacak. Yeri ve tarihi belli değil ama büyükihtimalle Porto Riko’da olacak. İlknur Melis Durası, Miss Earth da gidecek. Vietnamda yarışacak. Meltem Tüzüner de Miss İnternational’a gidecek. Yarışma Japonyada yapılacak. Biz organizasyondan ve jürimizin verdiği karardan çok memnunuz. İzlenme oranları çok iyi.Twitter’da dünyada ikinci sırada olmuşuz” dedi.

3 Responses »

 1. Aceba yüzündeki gülücükler gamzelerindenmi kaynaklaniyor yoksa burusukluk KIRISIKLIKLARDAN Dolayimi ama güzel tebrik ederim:)

 2. Değerli üyeler ve arkadaşlarım
  Aşağıda belirtiğim konuyla ilgili desteklerinize ihtiyacımız vardır.
  Türkiye Güzeli Açelya Samyeli Danoğlu nun Dünya güzellik yarışmasında 1. olabilmesi için beğen yapılması önemlidir,
  adaylarının her biri için açılmış sayfada en çok beğeni alan aday, hiç bir değerlendirme yapılmadan 1.seçilecektir.
  Tüm desteklerimizi Türkiye Güzeli Açelya Samyeli Danaoğluna vermeliyiz,
  Dünya Güzellik yarışması Sadece beğeni yaparak çok büyük destek olabiliriz. Tüm sayfa üyelerimizden kendi sayfalarındada paylaşmalarını rica ediyoruz.
  Herkese Teşekkürler.
  https://www.chatulkesi.com

 3. güzel birisi gercekten

Sizde Yorum Yapın