chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

MUTLU İLİŞKİ”NİN SIRRINI VERMEYE GELİYORLAR!.. DÜNYANIN EN ÜNLÜ “İLİŞKİ UZMANLARI” 6 EKİM’DE İSTANBUL’DAKİ ÇİFTLERLE BULUŞACAK


Mutluluk cubugu icin Türkiyeye Geliyorlar.

Keyifli ve doyurucu bir ilişki için dünyadaki en geniş kapsamlı ve güvenilir araştırmaları yapan çift olarak tanınan Dr. John ve Julie Gottman ilk kez Türkiye’ye geliyor!

Yazdıkları 40’tan fazla kitapla ilişki terapisi alanında çığır açan çift, mutlu evliliğin anahtarı olarak kabul ediliyor.

35 yılı aşkın süredir, 3000’in üzerinde çiftle araştırma yapan Gottman’lar, mutlu evliliğin sırlarını ve boşanmanın çeşitli tekniklerle önlenebilir olduğunu bilimsel olarak kanıtladı. Çift aynı araştırmalardan yola çıkarak özel bir teknik geliştirdi.

Gottman çifti, neredeyse bir ömür içinde keşfettikleri bu tekniği kitaplarının yanı sıra seminerlerine katılan çiftlerle paylaşıyorlar. Gottmanlar geliştirmiş oldukları teknik sayesinde bir ilişkinin akıbetini % 96’lık bir doğruluk payı ile saptayabiliyor.

Dr. John ve Julie Gottman, 6 Ekim’de çiftlere “mutlu evliliğin sırlarını” anlatacak!

“Son 25 yılın En İlham Verici İlk 10 Terapisti” arasında da gösterilen John Gottman ve “yoksullukla başa çıkmaya çalışan çiftlere özel olarak geliştirilen bir programın yaratıcı” olan eşi Julie Schwartz Gottman Psikloloji İstanbul Danışmanlık, Eğitim ve Araştırma Merkezi tarafından Türkiye’ye geliyor.

Çift, ayrıca uzmanlarla da buluştukları bir dizi eğitim programına katılacak.

Sizde Yorum Yapın