chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Ölümü ters yaşamak..

gerçek hikayeler,gizli gerçekler,sakli hikayeler,Yasanmis Hikayeler,itiraflar ,ilginc hikayeler,gercek hikayeler,düsündüren hikayeler,düsünceli hikayeler,hayati anlatan hikayeler,hikaye kösesi,yasanmis hikayeler,

Ölümü ters yasamak..

Yasamin en tatsiz tarafi sona eris seklidir..
Süphesiz ki yasami tersten yasamak daha güzel, hatta mükemmel olurdu. Nasil mi?
Cami’de uyaniyorsunuz. Bir tahta sandik içerisinde, herkes karsinizda saf durmus, iyiliginize
dua ediyor ve tüm haklar helal edilmis vaziyette tabuttan dogruluyorsunuz, yasli, olgun, ve agirbasli olarak. Herkes etrafinizda, büyük bir itibar, iltifatl ar, çocuklar torunlar hepsi hazir.

Arabaniza kurulup evinize gidiyorsunuz. Dogar dogmaz devlet size maas bagliyor, aylik veya üç ayda bir maasinizi aliyorsunuz. Ne güzel, hazir maas, hazir ev… Altmisli yaslara kadar garanti, huzur içinde yasiyorsunuz. Sagliginiz gittikçe düzeliyor, kaslar güçleniyor, kuvvetleniyorsunuz.

Bir gün çalismak istiyorsunuz ve ise ilk basladiginiz gün size hos geldin hediyesi olarak bir plaket ve altin kol saati veriyor patronunuz.. Ve genel müdürlük veya bunun gibi yüksek bir makamdan tecrübeli bir insan olarak ise basliyorsunuz. Herkes karsinizda el pençe divan…
Vücudunuzda da bazi hosa giden hareketler de basliyor. Gittikçe zayifliyor forma giriyorsunuz.
Diger hormonal aktiviteler artiyor, fevkalade…. Aman ne güzel günler basliyor. Derken bir gün patron size ‚artik üniversiteye gitsen daha iyi olur‘ diyor.

Bu arada babaniz ortaya çikmis, ‚fazla çalistin‘ diyor ‚artik eve dön, isi birak, okumaya basla, harçligin benden olsun…‘ Keyfe bakar misiniz? Okudugunuz dersler gittikçe kolaylasiyor. Ekmek elden, su gölden bir dönem basliyor. Partiler, diskotekler, kizlarin sayisi artiyor. Derken anne ve babaniz sizi götürüp getirmeye basli yor, araba kullanma derdi de yok artik….

Günün birinde sizi okuldan da aliyorlar, ‚evde otur, keyfine bak, oyuncaklarinla oyna‘ diyorlar. Mamaniz agziniza veriliyor, zaman zaman altinizi bile temizliyorlar,hatta bu durum aliskanlik yaratiyor ve hiç tuvalet kullanmamaya basliyorsunuz.
Derken anneniz bir gün size süt verme kararini aliyor ve baska bir keyifli dönem basliyor. Mama artik her yerde, her an ve en taze seklinde hazir. Bir gün karanlik ilik ve sicak bir ortama giriyorsunuz. Beslenmek için agzinizi açmaya dahi gerek yok, bir kordondan besleniyor,
sicacik, yumusacik, gürültü ve patirtisiz bir ortamda yasiyorsunuz. Küçülüyor, küçülüyor, ufacik bir hücre halini aliyorsunuz.

Vee..
En güzeli deee..
Günün birinde müthis keyifli bir geceyle hayatiniz bitiyor…

Sizde Yorum Yapın