chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

AYKUT KOCAMAN KARARINI VERDİ!

„İstifa etmiyorum“
Ziraat Türkiye Kupası’nda Yeni Malatyaspor’a yenilerek bir üst tura çıkma şansını kaybeden Fenerbahçe’de teknik direktör Aykut Kocaman görevinin başında olduğunu ve istifa etmeyeceğini söyledi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman’ın, Ziraat Türkiye Kupası maçında Yeni Malatyaspor“a karşı alınan 2-1’lik yenilgi sonrasında yönetimle görüşeceği ve istifasını sunacağı söylenilmisti.

Aykut Kocaman, saat 15.30’da istifasını ve devre arası kamp sürecini değerlendirmek için bir basın toplantısı düzenleyerek söylentilere cevap verecek.

Kupada son maç öncesinde gruptan çıkma şansı kalmayan Fenerbahçe“de sert rüzgarlar esiyor.

Yeni Malatyaspor yenilgisi sonrasında gündeme gelen ilk konu Aykut Kocaman“ın görevi bırakacak olması olmustu.

Kocaman’ın, yönetime istifa dilekçesini sunacağı, kararın ise Antalya“da yapılacak toplantısı sonrasında verileceği öğrenilmisti.

Öte yandan şimdiden yönetim ikiye bölünmüş durumda. Bir grup Aykut Kocaman“ın görevine son verilmesini savunurken, Başkan Aziz Yıldırım“ın ise Kocaman ile yola devam etmek istediği iddia edildi.

One Response »

  1. hocam nasıl o bılıkayı oynatıyorsunuz buna ınanamıyorum sen hıc bılıkayı ızledınmı sayın hocam alahınıseversen gondr onu bızı bucıleden kurtar hocam saygılarla

Sizde Yorum Yapın