chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Nurcan ibrahimoğlu Voleybolcu


Besiktas Paf Takimi Voleyboy Oyuncusu olan Nurcan ibrahimoglu Bacaginin incelmesiyle otobüste bacaklari acik ve uzatilmis sekilde bir vatandasin saldirisina maaruz kaldi.
Voleyboycu Nurcan katildigi antrenmanda ayaginin incilmesi yüzünden bir arkadasina gitmek icin bindigi otobüs’e bir vatandasin kendisine sen bu bacak show görüntüleriyle insnalarini cinsel arzuya zorluyorsun.Ayaklarini cek üstünü basini düzelt diyen bir vatandasin,bu tepkisine Nurcan’in ben bir voleyboycuyum ayagim incildigi icin bu sekilde demesine ragmen vatandasin kendisine yumruk atmasi dudaklarinin patlamasi sonucu adliyeye sikayet dilekcesi icin basvurdu.Doktopr rapaoru alamadi cunku bir bicaklanma olayi yoktu.
Bunun Üzerine Besiktas Voleybol paf takimi oyunculari sosyal paylasim sitelerinde facebook ve tiwitter olmak üzere bircok sitelerde Nurcan’a destek icin 13 Ağustos Cumartesi günü saat 14.00’te Kadıköy’deki Beşiktaş iskelesinde buluşup vapurla karşıya geçecek. Şort giyip Nurcan’ın hakarete ve saldırıya uğradığı 42M hatlı İETT otobüsüne toplu olarak binecekler.

Sizde Yorum Yapın