chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

FACEBOOK TELEFONLARI


Sosyal Ag Paylasim Sitesi facebook piyasya yeni telefonlarini cikariyor.Facebook artik bir cok uydu cihazi alanindada adinda söz ettirmek google ye rakip olmak icin ilk etapda telefonlarini piyasaya cikarmaya basladi bile.Daha sonraa facebook auto otomobil sektörunede el atacagi bildirildi.
FACEBOOK TELEFONLARININ ÖZELIKLERI
Uzun süre inkar edildikten sonra geçen ay su yüzüne çıkan ‚Facebook markalı telefon projesi haftaya yerini aliyor.

sitelerine düşen ‚doğruluğu yüksek‘ haberlere göre HTC tarafından geliştirilen ilk modeller, haftaya ABD ve Avrupa’da piyasaya verilecek.

Posta’da da yer alan habere göre, Facebook markalı telefonun üreticisi HTC, geniş ve çoklu dokunmatik ekranlı telefonlarda Android işletim sistemi kullanıyor. Ancak arayüz, Facebook mesajlarına ulaşma, güncellemeleri görme ve mesaj gönderme işlevlerine sahip kısayolları taşıyacak.

ANA EKRANDA MESAJ DUVARI
Ana ekranda aynı zamanda Facebook üyesinin mesaj duvarı duracak. İstenirse cihazın GPS’i sayesinde Facebook’ta yer güncellemesinin eş zamanlı olarak yapılacağı, çekilen fotoğraf ve videoların tek tuşla, optimize edilimiş şekilde Facebook’a gönderilebileceği belirtiliyor.

Telefon sahibi, ayrıca haber kuruluşları başta olmak üzere favori Facebook sayfalarındaki gönderileri anasayfada eşzamanlı olarak izleyebilecek.

Henüz kesinleşmese de telefonda bulunacağı söylenen kızaklı qwerty klavyede de, Facebook kısayol tuşları olacak ve Facebook markasını taşıyacak.

Sizde Yorum Yapın