chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Almanya Almanya Dizi’si yakında başlıyor!

Son dönemlerde Hanımın Çiftliği ve İffet adlı dizileri yöneten Faruk Teber gelecek sezon için kollarını şimdiden sıvadı.

Bir yandan İffet’in çekimlerini sürdüren başarılı yönetmen diğer yandan da büyük bir prodüksiyonun hazırlıklarını yapıyor. Çekimleri ağırlıklı olarak Almanya’da yapılacak dizinin senaryosunu Ayhan Sonyürek ekibiyle birlikte yazıyor.

Faruk Teber ve Ayhan Sonyürek yıllardır birlikte çalışmaktadırlar. Bu proje onları 4. kez bir araya getirecek. Dizinin adı Almanya Almanya. 1960’lı yılların başında Almanya’ya giden ilk işçilerin yürek burkan hikayelerini anlatacak dizinin baş rolünde Hanımın Çiftliği’nde Zaloğlu karakterini başarıyla canlandıran Necip Memili olacak. Dizinin 3 sezon sürmesi planlanıyor.

İlk sezonunda 1960’lı yılları, 2. sezon 80’li yılları ve son sezon da günümüz Almanya’sı canlandırılacak. Bir yıl çalışıp memleketine dönmeyi düşünen işçilerin, nasıl olup da Almanya’da mezar yeri bile satın alabilecek hale geldiklerini anlatacak dizinin yurt dışında da gösterimi düşünülmekte.

Sizde Yorum Yapın