chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Kelebeğin Rüyası Filmi Zeynep Abdullah

Her rolünü büyük bir başarıyla sergileyen Zeynep Abdullah’n oynicagı Kelebeğin Rüyası adlı Filmde rolünde epey bir zorlanacağı görülüyor. Kelebeğin Rüyası Filmi’nin çekimleri başlıyor.

Bugün’ün haberine göre çekimleri bu yaz başlayacak olan ve 1940’lı yıllarda ülkemizde veremin çok büyük bir salgın olduğu dönemi anlatan film için ekran karşısına geçmeye hazırlanan Abdullah, „Veremden ölen birini oynuyorum. Gerçekten çok acıklı bir karakter“ dedi. Rolüne hazırlanmak için o dönemle ilgili kitaplar okuyup araştırdığını da sözlerine ekleyen oyuncu, „Çok korkunç bir hastalık olduğunu anladım“ diye konuştu.

Mert Fırat, Belçim Erdoğan ve Kıvanç Tatlıtuğ’un başrollerini paylaştığı, Yılmaz Erdoğan’ın yönetmenliğini üstlendiği ‚Kelebeğin Rüyası‘ filminde oynayacak olan genç oyuncu, „Oynadığım karakterin hikâyesi bile çok üzücü ve sinir bozucu“ açıklamasında bulundu.

ROLÜ İÇİN 8 KİLO VERDİ

İlk film deneyimi için en çok sevdiği yemeklerden bile feragat ederek toplam 8 kilo verdiğini dile getiren oyuncu, „Veremden ölen birini canlandırmak için kilo vermek zorundaydım. Biraz düzenli yiyerek fazla kilolarımdan kurtuldum“ dedi.

„KALİTE DÜŞÜYOR“

Zeynep Abdullah dizi oyuncularının çalışma saatlerinden şikayetçi olmasını destekledi. Genç oyuncu, „Şu anki koşullar gerçekten çok korkunç. Bu dayatılan yoğun çalışma, kaliteyi düşürüyor“ ifadesini kullandı.

Sizde Yorum Yapın