chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Keno’dan Kivo’ya takdir

Kenan İmirzalioğlu Kıvanç Tatlıtuğ takdiri..

İşte Hürriyet Pazar’dan Sibel Arna’nın sorularını yanıtlayan Kenan İmirzalioğlu’nun “kardeşim” gibi dediği Kıvanç Tatlıtuğ hakkında yaptığı açıklamalar:

“Kardeşim” diye yakınlığınızı anlattığınız Kıvanç Tatlıtuğ’un ‘Kuzey Güney’ini nasıl buldunuz?  

– Kıvanç bir kere çok büyük emek vermiş. Zaten konuşuyorduk altı ay gibi bir süre sıkı bir şekilde çalıştı. Hem oyunculuğuna hem fiziğine. Bence o karakteri de olabilecek en iyi hale getirmiş. Buradan tekrar tebrik ve takdir etmek isterim.   

Bu değişimin ilk adımını ‘Ezel’deki ‘Sekiz’ karakteriyle atmıştı?

– E tabii ki. Kıvanç öyle bir değişiklik istiyordu. ‘Aşk-ı Memnu’ her ne kadar büyük başarılara sebep olsa da yıpratıcı bir roldü. İnsanlarımız rolle gerçeği karıştırdıkları için onu amcasının karısıyla ilişkiye giren adam olarak haddinden fazla yordular. Genç yaşta birinin bunları göğüsleyebilmesi kolay değil. Türkiye’de işle gerçek karıştırılıyor ve oyuncuya saygısızlık yapılıyor çoğu zaman. Ama o işi ve duruşuyla tüm bunlara gerekli cevabı verdi. Ve karşılığını da alıyor diye düşünüyorum. 

Peki baklavalarını nasıl buldunuz?

– Ben Güllüoğlu tercih ediyorum. Kıvanç’ınkileri almayayım.

O kadar kısa süre içinde bu hale gelmesini takdir etmiyor musunuz?

– Oyuncu için motivasyon çok önemli. Önünüze bir hedef koyunca yapıyorsunuz. Ben mesela ‘Yandım Ali’ye hazırlandığım dönemden biliyorum. O adamın iyi dövüşmesi gerekiyordu. O dönem derslere ve sıkı spora başladım. Bu mesleği seven insan gerektiğinde baklava da yapar, çok kilo alıp şişman da olur.

Sizde Yorum Yapın