chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Alişan Çağla Şikel’den kazık yedi

Bakalım Alişan Çağla Şikel kavgası nekadar sürecek. Iki ünlü arasındaki gerginlikler cözülecekmidir?

Alişan şimdi ne yapacak? TRT,neden Alişan‘ ı istemedi? Trt Çağla Şikel’in dolmuşuna mı geldi? Alişan TRT’yle başka bir Program için görüşecekmi? Çağla Şikel neler söylüyor? Alişan kazık yedi ve Ekran dışı kaldı.Çağla Şikel Alişan’ı yarı yolda bıraktımı? Alişan,günlerdir Haber beklediği Çağla Şikel’in Tv programna başladıgını duyunca ne yaptı?

Askerden dönünce farklı projelere imza atmak isteyen Alişan’ın hevesi kursağında kaldı. Ünlü şarkıcı, bir hevesle hazırladığı yarışma formatını o dönem yediği içtiği ayrı gitmeyen Çağla Şikel’e götürdü. Ancak Çağla, „Artık televizyon programı yapmayacağım“ diyerek Alişan’ın teklifini reddetti. Sonrası ise ilginçti.

HAMİLELİĞİ GİZLEDİ

Dostunun hazırladığı formatı kendininmiş gibi sahiplenip bir kanala sunan Çağla Şikel, diğer sunucu olarak da eşi Emre Altuğ’u belirledi. Ünlü çiftin, yaptıkları şovdan aylık kazançlarının ise 300 bin TL olduğu öğrenildi. Bu arada model, anlaşma yapılırken ikinci bebeğine hamile olduğunu da yetkililerden sakladı.

DARGINLIĞIN SIRRI ÇÖZÜLDÜ

Bir süredir aralarının bozuk olduğu bilenen Çağla Şikel ile Alişan’ın; ünlü modelin attığı kazık yüzünden darıldığı ortaya çıktı.

“ALİŞAN’A KAZIK ATMADIM!”

Güzel manken ve sunucu Çağla Şikel, hakkında ortaya atılan “kazık” iddialarına basın açıklaması yaparak cevap verdi.

’14 Ekim 2011 tarihli Takvim Gazetesi’nin Saklambaç Eki’nde „Aile Kazığı“ ve „Alişan’a Dost Kazığı“ başlığı ile yayınlanan ve aynı yerden alıntılanarak çeşitli internet sitelerinde değişik başlıklar kullanılarak yayınlanan yazıda şahsımla ilgili yer alan haber içeriği gerçek dışıdır.

Halen TRT’de, eşim Emre Altuğ ile birlikte sunmakta olduğumuz „Aile Boyu“ adlı yarışma programı kamuoyunun bildiği üzere geçen sezondan beri devam eden bir programdır. Programın orijinal formatı ABD kökenlidir ve geçtiğimiz yıllarda da tv kanallarında kullanılmıştır. Bu yarışma formatının Türkiye haklarını elinde bulunduran yapımcı firma Artı Film Prodüksiyon Reklamcılık Yayıncılık San. Ve Tic. A.Ş ve TRT yetkilileri tarafından, yarışmacıların da aile olmaları nedeniyle bir ailenin yarışmayı sunması düşünülmüş, sonuçta ben ve eşim Emre Altuğ’a yarışmayı sunmamız için teklif getirilmiştir. Bu teklif tarafımızdan incelenerek kabul edilmiştir. Uzun bir süredir program başarıyla devam etmektedir. Programın yeni sezonu için ise Mayıs 2011’de ben ve eşim Emre Altuğ ile Artı Film Prodüksiyon Reklamcılık Yayıncılık San. Ve Tic. A.Ş arasındaki anlaşma yenilenmiştir. Söz konusu yarışma programı başladığı tarihlerde, değerli arkadaşım Alişan’ın askerlik görevini yapmakta olduğu unutulmamalıdır. Bu nedenle kendisinin yarışmayı birlikte sunmamızla ilgili bir önerisi söz konusu dahi olmamıştır.

Yarışma programının başladığı tarihte ve yeni sezon için anlaşmanın yenilendiği Mayıs 2011’de hamile olmadığım ise açıktır. Hayatın olağan akışına da aykırı ve gerçek dışı olan bu haberin düzeltilmesini önemle rica ederim. Saygılarımla.‘

Sizde Yorum Yapın