chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Amy’nin Evinden Çığlık Sesleri Yükseliyordu


Amy Winehouse’ın ismini vermek istemeyen bir komşusu, polise verdiği ifadede, gece saat 02.00 sıralarında sularında duyduğu seslere uyandığını, genç sanatçının cuma gecesi sabaha karşı ölmüş olabileceğini öne sürdü. Komşu, “Sanki tuhaf bir seksi oyundan yükselen sesler gibiydi. Çığlık ve inilti sesleri geliyordu. Ayrıca evden bateri sesleri geliyordu” dedi.
Komşusu, Amy’nin son gecesine dair, “Oldukça sakin bir kadındı. Bu sesleri duyduğumda şaşırdım, sanki o değil gibiydi. Ben de ağır bir madde kullandığını düşündüm” diye konuştu.
Sanatçının arkadaşları Amy’nin ecstasy haplarıyla, aldığı fazla alkolü karıştırdığı için ölmüş olabileceğine inandıklarını ifade etti. Aynı zamanda amfizem hastası olan Winehouse’ın, buna bağlı nefes darlığı yaşadığı belirtildi.Daily Mirror gazetesine konuşan bir arkadaşı ise Amy’nin kokain yüzünden değil, ecstasy hapları yüzünden öldüğünü düşündüğünü söyledi.
Amy Winehouse’un 1 yıldır beraber olduğu yönetmen sevgilisi Reg Traviss tarafından terk edildiği bu ayrılık nedeniyle ağır bir depresyonda olduğu yorumları yapılıyor.Yönetmen Regg Traviss dün Amy Winehouse’un evinin duvarında yaslanmış halde kederli bir ifadeyle ağlarken görüntülendi. Ancak hiç bir şey genç yaşta uyuşturucu batağında solan bir hayatı geri getiremeyecek.Amy Winehouse arkasında milyonlarca gözü yaşlı hayranını bırakarak müzik dünyasından kayıp gitti.

Sizde Yorum Yapın