chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Amy’nin Külleri

Henüz ölüm nedeni açıklanmayan Amy Winehouse’un cenaze töreni dün yapıldı.Korumaları Amy’nin anısına küllerinin konulduğu kutuyu birlikte tutarak poz verdi.

Musevi geleneklerine göree yapılan törende İngilizce ve İbranice dualar edildi.Ancak Amy’nin naaşının yakılması tartışmalara yol açtı.Çünkü Musevi dinine göre cenazenin yakılması yasak.Diğer bir tartışılan yasak ise Amy’nin dövmeleri oldu.Bu da Musevi dininin yasakları arasında.

Amy Winehouse’un babası törende bir konuşma yaptı.Konuşmasında „İyi geceler meleğim,raat uyu,anneciğin ve babacığın seni her zaman çok sevecek“ diye konuştu.Cenazeye katılanları son derece hüzünlendiren konuşmasının ardından „Amy son zamanlarda çok mutluydu.Sanıldığı gibi depresyonda değildi.Cuma günü annesiyle ve erkek arkadaşıyla görüştü.Bateri çalarak şarkılar söylüyordu.Koruması sabah odasına kontrol etmeye gittiğinde ilk önce uyuduğunu düşünmüş,uzun süre uyanmayınca tekrar odasında gittiğinde nefes almadığını fark etmiş ve ambulansı aramış.

Tek tesellimiz mutlu ölmesi oldu.Doktoru uyuşturucudan kurtulmasının imkansız olduğunu söylese de benim kızım bunu başarmıştı.3 hafta önce tedavisini tamamlamıştı.

Şimdi amacımız Amy Winehouse Vakfı’nı yaşatmak ve onun istediği gibi çocuklara,atlara ve bağımlı insanlara yardım etmek“ diye konuştu.

Sizde Yorum Yapın