chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Beren Saat Aşk Açıklaması

Geçen hafta alışveriş merkezini gazetecilerle konuşmamak için kaçarcasına terk eden Beren Saat bu kez magazincilere kısa bir açıklama yaptı.Fatmagül’ün Suçu Ne dizisiyle ekranlara gelen güzle oyuncu Açıkhava Tiyatrosu’na konser için geldi.
Yunan sanatçı Haris Alexiou’nun Candan Erçetin’le aynı sahneyi paylaştığı Most Açıkhava Konserleri’ni izlemeye gelen Saat, Levent Semerci’yle ilişkisi hakkındaki soru üzerine evliliği düşünmediklerini açıkladı

Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’ndaki konseri, Belçim Erdoğan’la birlikte izleyen oyuncu, önce röportaj vermek istemedi. Ardından gazetecilerin sorularına kısa kısa yanıtlar vermeyi tercih eden Beren Saat, daha önce yalanladığı ‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’ dizisindeki rol arkadaşı Engin Akyürek’le ilişki yaşadığı iddiası gündeme getirilince sinirlendi. “Çok saçma haberler çıkıyor” diyen Saat, “Levent Semerci’yle birlikteyim. İlişkimiz de iyi gidiyor” şeklinde konuştu. Oyuncu, “Evlenmeyi düşünüyor musunuz?” sorusunaysa, “Hayır, evlilik düşünmüyoruz” yanıtını verdi.

Sizde Yorum Yapın