chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Beren Saat gögüsucu Davasi ertelendi

Beren Saat Davasi ertelendi.

Sali günü Murat Ünalmış`ın, Beren Saat aleyhinde taniklik yaptigi Mahkeme baska bir tarihe ertelendi.

BEREN’E TANIK ŞOKU! GECENİN KANATLARI FİLMİNİN YAPIMCISI İLE BEREN SAAT ARASINDAKİ DAVADA ROL ARKADAŞI MURAT ÜNALMIŞ, SAAT ALEYHİNE TANIKLIK YAPTI!

Murat Ünalmış, Beren Saat’in promosyon çalışmalarına katılmayarak sözleşmeye aykırı davrandığını belirtti!..

Beren Saat ile “Gecenin Kanatları”nın yapımcısı arasında süren göğüs ucu davasında rol arkadaşı Murat Ünalmış oyuncunun aleyhine tanıklık yaptı. Önceki yıl seyirciyle buluşan “Gecenin Kanatları” filminin yapım şirketi Boyut Film’in, gala ve promosyon çalışmalarına katılmadığı için başrol oyuncusu Beren Saat hakkında açtığı 30 bin liralık davanın yeni duruşması dün sabah İstanbul Adliyesi’nde görüldü. Saat, filmin fragmanına Murat Ünalmış’la çekilen sevişme sahnesi sırasında aynadan göğüs ucunun göründüğü görüntünün konulmasına çok bozulmuş, gala ve bazı promosyon çalışmalarına katılmayarak yapımcıyı protesto etmişti. Boyut Film’in ortağı Murat Tokat da, Beren Saat’in bu davranışıyla filmin daha çok seyirciye ulaşmasını engellediği gerekçesiyle dava açmıştı. Duruşmada Saat’in başrolü paylaştığı Murat Ünalmış, Boyut Film lehine tanıklık yaptı. Filmin yönetmeni Serdar Akar ise tanık listesinde göründüğü halde mazeret belirterek duruşmaya gelmedi.

‘Sözleşmeye aykırı davrandı’

10 dakika süren davada Murat Ünalmış, Beren Saat’in imzaladığı sözleşmeye aykırı davrandığını belirtti ve “Ben ve bütün oyuncu arkadaşlarımız filmin promosyon çalışmalarına katıldığımız halde Beren gala dahil hiçbir promosyon çalışmasında yer almadı. Bu durum yaptığımız sözleşmeye aykırı” dedi. Yeni duruşmada yönetmen Serdar Akar ve filmin basın danışmanı Filiz Öcal tanıklık yapacak. 11 Aralık 2009’da gösterime giren film 2 milyon 865 bin 500 lira hasılat elde etmişti.

Sizde Yorum Yapın