chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Bir Kadın Tanıdım Filmi başlıyor

Muhteşem bir Film başlıyor.
Başrollerini Ekin Türkmen ve Ertan Saban’ın paylaştığı Bir Kadın Tanıdım, çok yakında TNT’de başlıyor.

Yapımcılığını Pana Film’in, yönetmenliğini Murat Düzgünoğlu’nun üstlendiği Bir Kadın Tanıdım, izleyicilere bir kadının inadına ayakta duruşunun anlatıldığı kederli ve imkansız bir aşk hikayesi sunuyor.

Kars’ta başlayan hikayesi, İstanbul’da dumanı üstünde yoksul bir mahallede devam eden dizinin çekimleri hem Kars’ta hem de İstanbul’da gerçekleşiyor.

Senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu ve Gizem Özgül’ün yazdığı, başrollerini Ekin Türkmen ve Ertan Saban’ın paylaştığı Bir Kadın Tanıdım’ın oyuncu kadrosunda Savaş Özdemir, Neslihan Yeldan, Nergis Çorakçı, Deniz Sipahi, Suat Ergin gibi isimler yer alıyor.

DİZİNİN KONUSU:

Bahar (Ekin Türkmen), Kars’ta doğmuş büyümüş, görücü usulüyle evlendirilmiştir. Kocası kısır olduğu için çocuğu olmamış ama kusur hep Bahar’dan bilinmiştir. Kocası “erkekliğini kurtarmak” için bir gece “abi” dediği bir adamı Bahar’ın koynuna sokmaya kalkınca, çaresiz, elini kana bulamıştır. Eski adını, hayatını Kars’ta bırakıp başka diyarlara yola çıkar Bahar. Bir tren camının önünde kendine yeni bir isim bulur. “LEYLA”… O artık Leyla’dır. Leyla’yı İstanbul’da dumanı üstünde yoksul bir mahalle ve yürekleri nefessiz kalacak kadar acıyla dolu insanlar beklemektedir. Öldürülen eski sevgilisinin suretiyle yaşayan Umut (Ertan Saban), Leyla’ya minibüsüyle çarpmadan son anda durur. Gözünün gördüğüne inanamaz, yıllar önce ölen sevgilisinin sureti karşısında durmaktadır.

Sizde Yorum Yapın