chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Brad Pitt eski evliliği hakkında röportaj

 Brad Pitt Jennifer Aniston ile geçirdiği evlilik hakında bir birinden ilginç açıklamalarda bulundu. Jennifer Aniston ile olan evliliğinin sıradan oldugunu açıklayan Brad Pittin bu röportajı olay olacağa benziyor.

Hollywood’un gözde oyuncusu Brad Pitt, bir dergiye verdiği röportajda Friends’in yıldızı Jennifer Aniston ile olan evliliğinin ’sıradan‘ olduğunu söyledi.

Ünlü oyuncu Brad Pitt, Parade dergisine verdiği röportajda 5 yıl evli kaldığı Jennfier Aniston ile olan evliliğinin ’sıradan‘ olduğunu açıkladı.


Pitt, Friends dizisinin yıldızı Jennifer Aniston ile 5 yıl süren evliliğine dair açıklamalarda bulundu. 47 yaşındaki ünlü aktör, „Evliliğimde hayatımın gittikçe sıkıcı hale geldiğini hissetmeye başlamıştım. Filmlerde ilginç hayat hikayelerini canlandırmak isterken aslında kendi hayatımın hiç de ilginç olmadığını fark ettim“ diyerek yaşadıklarını anlattı.

Aynı röportajda Pitt,  36 yaşındaki ünlü oyuncu Angelina Jolie’nin çocuklarının annesi olmasından duyduğu mutluluğu da dile getirdi. Pitt, „Angelina mükkemmel bir anne. Onunla olduğum için çok şanslıyım“ diye konuştu.

Brad Pitt ve 42 yaşındaki Jennifer Aniston 2000 yılında evlenmiş ancak ünlü aktörün Mr. and Mrs. Smith filminde Angeline Jolie ile tanışmasının ardından çift boşanmıştı.

Sizde Yorum Yapın