chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Cem Büyükhanlı Zeynep Tunuslu aşkını Bennu Gerede duyurdu

Bennu Gerede Cem Büyükhanlı ve Zeynep Tunuslu aşkını Gündeme Bomba gibi düşürdü.

Ünlü fotoğrafçı Bennu Gerede ile dedesi Hüsrev Gerede’nin Teşvikiye Meydanı’ndaki anıtının önünde evlendiği Cem Büyükhanlı ile 1 Ağustos 2011’de boşanmıştı.

Ancak o tarihte boşandıklarını yalanlayan ikili, birlikte tatile çıkarak mutlu çift görüntüsü sergilemeye devam etmişti. İstanbul gecelerinde de birlikte boy göstermeye devam eden eski karı koca yeni sevgililer, yeniden evlenip çocuk yapmayı planlıyordu.

Tüm bunlar yaşanırken, Cem Büyükhanlı ile Zeynep Tunuslu’nun aşk haberi gündeme bomba gibi düştü. İşin ilginç yanı Büyükhanlı ile Tunuslu’nun ilişkisini Bennu Gerede’nin duyurmasıydı. Kurban Bayramı’nın birinci günü birçok basın kuruluşuna “Beni acil arayın” yazılı bir e-mail atan Gerede, herkesten önce davranarak aşkı duyurdu

AİLEMİ DÜŞÜNMEK ZORUNDAYIM          

Bennu Gerede ile eskiden çok iyi arkadaş olduklarını ancak kocası Ahmet Ağaoğlu’yla beraber olunca görüşmeyi kestiğini söyleyen Zeynep Tunuslu, intikam almak için böyle bir ilişki yaşadığını reddetti. Bennu Gerede ise, “Bu konuda konuşmak istemiyorum. Ailemi düşünmem lazım. Bu konunun daha fazla büyümesini de istemiyorum. Günler ne gösterecek hep birlikte göreceğiz” dedi.

O BEKAR BEN BEKARIM

Cem Büyükhanlı ile ilişkilerini doğrulayan Tunuslu, “O bekar, ben bekar. Bir süredir beraber gezip tozup eğleniyoruz. Cem,  Bennu ile olan duygusal bağını bitirmiş. Biz de yeni yeni duygusal bir şeyler yaşamaya başladık. Cem’le birbirimizi tanımaya çalışıyoruz” dedi

MİSİLLEME Mİ     

Bennu Gerede, yakın arkadaşı Zeynep Tunuslu, Ahmet Ağaoğlu’yla ile evliyken Ağaoğlu ile aşk yaşamaya başlamış ve bu ilişkiden Kai adını verdikleri bir de çocukları olmuştu. Şimdi de Zeynep Tunuslu, Bennu Gerede’nin boşandığı Cem Büyükhanlı ile gecelerde boy gösteriyor.

Sizde Yorum Yapın