chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Cem ve Kıvanç Tatlıtuğ Kardeşler

Kıvanç Tatlıtuğ ve Ağabeyi Cem Tatlıtuğ katıldıkları doğum günü partisi çıkışında hem basın hemde hayranlarının baskısına ugradılar.

Gazetecilere bir de hayranları eklenen ‚Kuzey Güney‘ dizisinin yıldızı, kalabalığın ortasında kaldı. Genç kızların, ‚Beni bir kerecik öper misin?‘ çığlıkları arasında ilerleyen Tatlıtuğ, taksiyle mekandan ayrıldı.

Cem Tatlıtuğ en son bir Travesti vakası ile gündemdeydi

Akşam Gazetesi’nde Sayit Durmaz imzasıyla yayınlanan „Kıvanç’ın cipinde travesti pazarlığı“ başlıklı bir haber günün magazin bombası olmuştu.

Haberde Tatlıtuğ’un arabasının yanında duran bir travestinin fotoğrafı da verilerek bir şüphe oluşturulmuştu.

Neredeyse tüm haber ve magazin siteleri manşetten duyururken bu haberi, Kıvanç Tatlıtuğ’un ağabeyi Cem Tatlıtuğ bu konuya ilişkin net olan açıklamaları gecikmemişti.

Cem Tatlıtuğ’un konuyla ilgili açıklaması söyle oldu;

“ Haberde yazıldığı gibi direksiyonun başındaki kişi bendim.. Kısa bir tur attıktan sonra haberde ismi geçen Pangaltı Tay Sokak’ta bulunan ofisimin karşısına arabamı park ettim..

Arabayı park ettikten sonra flaşlar patladı „Ne oluyor?“ diye sormama fırsat kalmadan, fotoğrafı çeken kişiler arabalarına binip kaçtılar…

Pangaltı Tay Sokak’ta bulunan ofisimin maliyede 1 buçuk yıldır kaydı var.. Merak edenler araştırabilir.. Ben sadece ofisimin karşısına arabayı park ettim..

Harbiye özellikle geceleri travestilerin yoğun olarak görüldüğü bir yer.. Travestinin biri arabaya yanaşmış, o an bu arkadaşlar fotoğraf çekmiş.. Fotoğrafta görülen travesti benim arabamdan mı çıkmış?

Bu insanlar benim şerefimle, haysiyetimle nasıl oynayabilir?.. O gece yazılanla alakası olmayan bir durum yaşandı.. Bu haber kesinlikle ve kesinlikle yalanlarla dolu, asparagas bir haberdir.

Akşam Gazetesi’ne tekzip göndereceğim. Hem Akşam gazetesi hem de haberi yapan Sayit Durmaz hakkında dava açacağım..

Kimse benim haysiyetimle ve şerefimle oynayamaz..“ diye sözlerine son verdi.

Sizde Yorum Yapın