chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Cemrem Birand kanseri nasil yendi?

CEMRE BİRAND KANSERİ NASIL YENDİ? MEHMET ALİ BİRAND EŞİ CEMRE BİRAND’A OLAN BÜYÜK SEVGİSİNİ CANLI YAYINDA ANLATTI! VE BİRAND MİLLİYET GAZETESİ’NE TRANSFERİYLE İLGİLİ KONUŞTU!  İŞTE ÜNLÜ ANCHORMAN VE EŞİ CEMRE BİRAND’IN “ARIM BALIM PETEĞİM”İN CANLI YAYININDAKİ AÇIKLAMALARI!
CEMRE BİRAND ARIM BALIM PETEĞİM’İN STÜDYOSUNDA EŞİ ÜNLÜ ANCHORMAN MEHMET ALİ BİRAND DA TELEFONLA CANLI YAYINDA!.. CEMRE BİRAND, EŞİ MEHMET ALİ BİRAND’I ANLATIYOR: “EŞİM GÜZEL KADINLARI ÇOK SEVER!..”

Cemre Birand “Arım Balım Peteğim”in canlı yayın konuğuydu!..

Programa telefonla bağlanan ünlü Anchorman Mehmet Ali Birand eşine olan büyük sevgisini şöyle anlattı: “Benim için çok önemli biri.  En yakın arkadaşım, en yakın yoldaşım, benim ondan başka kimsem yok.”

Cemre Birand da eşinin bu sözleri üzerine duygusal anlar yaşadı ve şöyle konuştu: “Çok hoşuma gitti bu sözleri. Ama Mehmet Ali her zaman güzel sözler söyler benim için. Kanser yenmemde en büyük desteği o bana verdi. Onun büyük desteğiyle kanseri yendim. Hiçbir zaman da öleceğimi düşünmedim.” 

Birand emekli olmayı düşünüyor musunuz sorusuna şu yanıtı verdi:

İnsanlar bırakmıyor. Senin elinden alınması lazım. Evet şu anda geldiğim noktada yakındır.

Eşi Cemre Birand da “Biletleri alıp geldiğinde inanacağım” diye esprili bir yanıt verdi eşi ünlü “Anchorman”a …

Mehmet Ali Birand Milliyet’e transferiyle ilgili de ilk kez konuştu:

“Doğduğum yerdi. Tekrar Milliyet’e geri dönmek benim için çok önemliydi. Milliyet’e yeniden başlayacağım için çok mutluyum.”

Sizde Yorum Yapın