chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Demet Akalın’dan Twitter’de şok açıklama

Demet Akalin sevenlerini yine sasirtti.Demet Akalin’nin Twitter’de yaptigi konusmalar büyük ilgi cekti.

Twitter’a „Su an Paris’te evlenmek istesem 1 hafta beklemek zorundayim yaa.. Gelmez mi bu pasaport daha önce?“ diye yazan Akalin akillara evleniyor mu sorusunu getirdi. Iste o Tweet’ler.

Önder Bekensir’den ayrildiktan kisa bir süre sonra Ender Inal ile görüntülenmeye baslayan ve artik çitirlarla ilgilendigini açiklayan Demet Akalin bu sefer de evlilikle ilgili sürpriz bir tweet paylasti.

Sarkici Demet Akalin, Tansas Izmir Arena’da konser verdi. Sahnede kendisini izleyenlere zaman zaman konusma yapan Akalin, artik çitirlarla ilgilendigini söyledi.

Bir süre önce sevgilisi Önder Bekensir’den ayrilan ve geçen hafta Ender Inal ile yeni bir aska yelken açan pop müzigin ünlü ismi Demet Akalin, Tansas Izmir Arena’da verdigi konser ile ortaligi yikti geçti. Yaklasik 5 bin kisinin izledigi konserde üç saat boyunca sahneden inmeyen sarkici, birbiriden güzel sarkilarinin yani sira sahne de performansi ile de izleyiciden tam not aldi. Sarkilarini tüm asiklara hediye ettigini belirten Akalin, „Ben de sizin gibi asigim. Anladim ki çitirlar hosuma gidiyor. Artik çitirlarla ilgileniyorum ve çitir sevgilimle de mutluyum“ dedi.

Giydigi sahne kostümü ile dikkat çeken güzel sarkici, sergiledigi performansla izleyenlere „Demet’e ask yaramis“ dedirtti.

Sizde Yorum Yapın