chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Derya Tuna suskunluğunu bozdu

Derya Tuna’nın bu lafları İbrahim Tatlıses’i Kızdıracaktır!

İbrahim Tatlıses’in evliligine yorum yapamayan Derya Tuna suskunlugunu bozup acıklamasını yaptı.

İbrahim Tatlıses’in Ayşegül Yıldız ile sürpriz bir şekilde evlenmesinin ardından suskunluğu Derya Tuna suskunluğunu bozdu.

Derya Tuna şunları söyledi:
SOL TARAFI FELÇ
İbrahim Bey için Ayşe olur Fatma olur elbettte birisi olacak hayatında ama bu adamın sol tarafı felçli. Bu durumunda bu kadar çabuk ve acil evlenmesine şaşırdı herkes tabi ki haklı olarak.

MUTLULUKLAR DİLİYORUM
„Medyadan arkadaşlar haklı olarak beni arayıp bir şey söylememi istiyorlar. Benim 19 yaşında bir oğlum var konuşulacak çok şey var ama hiç bir şey söylemeyeceğim. İbrahim Tatlıses’e sadece mutluluklar dilerim.

Hakkımda ‚intihar etti, çok üzüldü‘ gibi şeyler iddia ediliyor… İntihar edilecek bir durum yok. Benimİbrahim Tatlıses ile ilişkim zaten bitmiş zaten kendisiyle görüşmüyordum. O kötü olaydan sonra bile yine de çok sık görüşmedim. 3 buçuk ay kadar Darüşafaka Hastesi’nde yattı. Sadece 1 kere ziyaretine gittim.. Ben oğlum üzüldüğü için üzüldüm onun dışında üzülecek bir şey yok..

YALNIŞ ANLAŞILMAKTAN KORKTUM
İnanılmaz bir gribe yakalandım. Hele dün ateşler içinde yanıyordum. Yanlış anlarlar diye korkumdan hastaneye bile gidemedim. Yanlış anlaşılmaktan korktum..

Bazı televizyonlarda bu sabah „İdo babasına sitem etti“ demişler. Allah’ıma bin şükür aklı başında bir oğlum var. İdo çok efendi bir çocuktur. Daha önceden bu nikahtan haberim olsaydı O’nu bu duruma hazırlardım. Çocuk ziyaret için babasının yattığı hastaneye gidiyor ve bu durumu öğreniyor.. Tepkisi normal. Bir kaç gün bu üzüntüsü sürer ama İbrahim Tatlıses O’nun babasıdır. Bu tepki hali geçecektir. Ben bile oğlumu aynı evde olduğumuz halde görmüyorum bana yalnız kalmak istediğini söyleyerek yakın arkadaşlarıyla birlikte odasına çekildi. Diyorum ya ben oğlum üzüldüğü için üzülürüm. Başka da bir üzüntüm olamaz. Anlatabilecek çok şey ver ama benim 19 yaşında bir oğlum var. Hiç bir şey konuşmam ve konuşmayacağım yoksa anlatacağım çok şey olabilir.

SEL GİDER KUM KALIR
Sel gider kum kalır.. Hepimiz O’nun yanından ayrılırız ama evlatları hep İbrahim Tatlıses’in yanında kalacaktır.

İnsanlar şunu anlamalı İbrahim Bey’e tepkili değilim, küs değilim… Kendisi oğlumun babasıdır hayatımda sadece benim oğlumun babası olarak kalacaktır. Benim çocuğum beni hiç üzmedi Allah’imda O’nu hiç üzmesin.. Oğlumun üzülmesini istemiyorum. Öyle güler yüzlü, insancıl ve sevecen bir evladım var ki..

Bu konuda son söyleyeceğim söz..İnşallah sonları iyi olur..“diyerek sözünü bitirdi.

Sizde Yorum Yapın