chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Ebru Gündeş Eşim‘den Hediyelerin en guzelini aldım

Bana Dünyanın en güzel Hediyesini verdi diyen Ebru Gündeş’e birde Doğum Hadiyesi!

Geçtiğimiz cumartesi doğum yapan Ebru Gündeş hastaneden taburcu oldu. Eşiyle birlikte hastaneden çıkan ünlü sanatçının mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

Ebru Gündeş hastaneden çıkışta yaptığı kısa açıklamada ‘Eşim bana hediyelerin en güzelini verdi. Bebeğimizin durumu şu an çok iyi. Emzirme duygusu bambaşka bir şeymiş.’ diye konuştu.

Doğum yaptıktan sonra iki gün yattığı hastaneden taburcu olan Ebru Gündeş, ‘dünyanın en güzel hediyesi’ dediği bebeği için eşi Reza Zarrab’a teşekkür etti.

Geçtiğmiz cumartesi günü sezaryenle doğum yapan ve Alara ismini verdiği bir kız bebek dünyaya getiren Ebru Gündeş, Florence Nightingale Hastanesi’nden dün taburcu oldu. Hastane çıkışı basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ünlü şarkıcı, “Allah’a çok şükür, her şey sorunsuz geçti. Alara’mızı aldık, gidiyoruz” dedi. Bebeğini kucağına ilk aldığında duygulandığını söyleyen sanatçı, “O kadar karışıktı ki duygularım… Emzirme denen şey hakikaten çok acayipmiş. O duyguyu tatmak çok güzel” diye konuştu. Gündeş, eşi Reza Zarrab’a da teşekkür etti: “Dünyanın en güzel hediyesi için eşime çok teşekkür ediyorum. Bizim evde Reza Bey’in sözü geçiyor. Kız istedi, kız oldu. Bebeğimizin ismini de o koydu. Bakalım, bundan sonra da talepleri var. Allah olmayanlara da nasip etsin.”

Ebru Gündeş, hastaneden eşi Reza Zarrab ile el ele çıktı. Görüntülenmesini istemediği için bebeğini eve önden yollayan sanatçı, “Bebek biraz kendine gelsin, herkes görecek” dedi.

Sezen’e komşu olacaklar

Ebru Gündeş ve Reza Zarrab, doğumun ardından Kemer Country’deki evlerine gitti. Çift, yeni aldıkları Kanlıca’daki yalıya tamiratı biter bitmez taşınmayı planlıyor. Gündeş ve Zarrab, önümüzdeki yılın ilk aylarında yerleşecekleri evde Sezen Aksu’ya komşu olacak.

Sizde Yorum Yapın