chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Emre Aydın sevgilisi Mine Tugay ilk kez konuştu

Bu zamana kadar hiç bir yerde konuşma yapmayan, Emre Aydın’ın Sevgilisi Mine Tugay ilk defa suskunlugunu bozup konuştu.

Hem tiyatroyu hem de reality show mantığını bir arada barındıran ve daha önce hiç yapılmamış konseptte bir televizyon programında oynayan Mine Tugay, sevgilisi Emre Aydın’la ilgili ilk kez konuştu.

– Emre Aydın’la bir birliktelik yaşıyorsunuz. Kahve içmenizden tutun sinemaya gidişinize kadar attığınız her adım haber niteliği taşıyor. Yormuyor mu bu durum?

Bizi yoran hiçbir şey yok açıkçası.

– Emre Aydın’ın hayranlarıyla aranız nasıl?

İyi niyetli olan hayranlarıyla aram iyi… İnsanca saygı duymak erdemine sahip bir sürü fanı var. Ben de onları çok seviyorum.

– Yeni dizinizden bahsedecek olursak neler söylersiniz?

‚5‘er beşer‘, bir televizyon komedi programı. Hem tiyatroyu hem de reality show mantığını bir arada barındıran daha önce hiç yapılmamış bir konsepte sahip. Beş kişilik bir ekipten oluşuyor. Bir profesörün yazdığı kitabı tanıtmak için konferans vermesi ve bu konferansı daha canlı kılmak için 4 tane oyuncuyla anlaşmasıyla başlayan bir geçmişi var. Bu oyuncuların aralarındaki problemler ve yaşamlarına ait detaylar da kulis görüntüleriyle renk katıyor programa.

– İnsanları güldüren bir yapımda rol alıyorsunuz, peki sizi neler güldürür?

Beni komedyen olarak Zach Galifianakis güldürüyor. ‚Bored to death‘ dizisi ve yaptığı programlar çok eğlenmeme sebep oluyor. Zekasını çok seviyorum. Bir de çocuklara ve hayvanlara çok gülerim. Bu aralar en çok müthiş karakterli kedimiz ‚Düdük’e gülüyorum.

– Kameralar ‚motor‘ dediğinde nasıl bir ruh hali içinde oluyorsunuz?

Kendi ruh halimden ziyade, oynadığım karakterin ruh halinde hazır oluyorum. O sebeple ‚motor‘ dendiğinde hangi sahnenin çekildiğine bağlı oluyor ruh halim.

KEŞFEDİLME HİKAYESİNE İNANMİYORUM

– Her oyuncunun mutlaka bir keşfedilme hikayesi vardır. Siz keşfedilme hikayenizi anlatır mısınız?

Her oyuncunun keşfedilme hikayesinden ziyade, her oyuncunun kendisini keşfetme hikayesi olduğunu düşünüyorum ben. Doğru insanlarla çalışmak, doğru işlerde olmak gibi şans faktörü gibi etkenler belirliyor yolculuğunuzu. Ben tiyatro yapmaya başladığım günden beri yeni keşiflerdeyim her zaman.

– Profesyonel anlamda mesleğinin olmasına nasıl karar verdin?

Zaten okulu bu sebeple okudum. Yüksek lisansımı yaptım ama asıl mesele dediğim gibi işi mutfağında ‚Semaver Kumpanya’da öğrenmekle başladı. Bir yandan da televizyona işler yaptım. Karar vermiştim zaten en başında.

– Oyunculuk uzun yıllar devam edeceğin bir kariyer yolu olarak yerleşti mi hayatınıza?

Elbette ki.

ÜRETKENLİK İÇİN HUZURUM OLMALI

– Hayatı planlı mı yoksa anlık mı yaşarsınız?

‚Hayat siz planlar yaparken başınıza gelenlerdir‘ demiş John Lennon bir şarkısında. John Lennon’a katılmamak mümkün değil.

– Sakin, dingin, cool bir haliniz var. Ne kadarınız böyle, ne kadarınız değil?

Gerçekten de benim bile bazen pek şaşırdığım bir sakinliğe sahibim çoğunlukla. Kendimde en çok sevdiğim özelliklerimden biriside bu. Huzuru çok önemsiyorum hayatımda. Üretkenlik için olmazsa olmazlarımdandır huzur.

– Güzel birisiniz. Nasıl bir koruma kalkanınız var?

Teşekkür ederim. Koruma kalkanım istemediğim  duyguları ve kişileri kendimden uzak tutma yetim sanırım. İçime fazla gelen her duygudan beni rahatlatan bir taraf bulmam ve yine de her şeye rağmen anlamaktan zevk almam galiba.

– Kendinizi kötü hissettiğiniz anda telkin yöntemleriniz var mıdır?

Doğa sesleri, meditatif  müzikler dinlerim ya da klasik müzik. Bana çok iyi gelir.

Sizde Yorum Yapın