chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

EUROVISION 2012 ŞARKI YARIŞMASI CAN BONOMO KATILACAK


Türkiye 2012 Eurovision yarismasina Türkiyeyi temsil edecek aday belli oldu.2012 Eurovision yarismasina Türkiye’mizi CAN BONOMO Temsil edecek.

2012 Eurovision’da Türkiye’yi Can Bonomo temsil edecek. 2012 Eurovisiyon temsilcimizin adı Can Bonomo. Peki 2012 Eurovision temsilcimiz can Bonomo kimdir. can Bonomo 2012 eurovision temsilcimiz nasıl bir parça ile bizi temsil edecek. Can Bonomo 2012 Eurovision temsilcimiz kaç yaşında. İşte 2012 eurovision temsilcimiz Can Bonomo

Can Bonomo Eurovision 2012 şarkı yarışmasında Türkiye’yi temsil edecek! Can Bonomo Eurovision 2012 şarkı yarışması için Azerbaycan’a gidecek. Can Bonomo Eurovision temsilcimiz oldu. Can Bonomo Eurovision ‘da Türkiye ‘yi temsil edecek. Eurovision şarkı yarışmasında Türkiye ‘yi kimin temsil edeceği hakkında ortaya atılan iddialar artık son buldu. 2012 Eurovisiyon temsilcimizin adı Can Bonomo Uzun tartışmaların ardından TRT Eurovision temsilcisine karar verdi. 2012 Eurovisiyon temsilcimizin adı Can Bonomo Bu yıl Bakü’de düzenlenecek Eurovision şarkı yarışmasında Türkiye’yi Can Bonomo temsil edecek.

İzmirli müzisyen Can Bonomo Eurovision’a özel bir şarkı besteleyecek. 2012 Eurovisiyon temsilcimizin adı Can Bonomo

2012 Eurovisiyon temsilcimizin adı Can Bonomo“Tek kişilik renkli bir kabare“ye benzetilen ilk albümü „Meczup“ ile çok kısa sürede on binlere varan bir hayran kitlesi oluşturmayı başaran Can Bonomo, yeni yılın ilk İstanbul sahne performansı ile 20Ocak 2012 Cuma akşamı Bronx’da sahne alıyor!

Farklı ve cesur

müzik çalışmaları ve internet üzerinden gerçekleştirdiği online konserler ile dikkatleri çeken Can Bonomo, Alaturka nağmelerden indie melodilere gezinen, zengin ve müzikal olarak çok renkli sahnesi ile dinleyicilerin kulakları için yine bir ziyafet sunmaya hazırlanıyor!

Can Bonomo, 38. Altın Kelebek televizyon ödüllerinde En İyi Çıkış Yapan Sanatçı ödülünü aldı.

Daha önce Eurovision için Kıraç, Atiye, Sıla ve Hande Yener’in adı geçmişti. TRT yönetimi yine herkesi şaşırtarak, son dönemde özellikle klipleriyle adından söz ettiren Can Bonomo’yu seçti.

Can Bonomo Kimdir?

İzmirli Can Bonomo, müziğe 8 yaşında gitar çalarak başladı. Ortaokul ve lise boyunca sürdürdüğü müzik çalışmalarına İstanbul’da devam etti. 17 yaşında İstanbul semalarına açılmaya karar veren Bonomo, müzik dünyasına ses prodüksiyonculuğu yaparak atıldı. Bilgi Üniversitesi’nde Sinema-Televizyon Bölümü’nde okuyan Bonomo,üniversite yıllarında Radyo Klas, Number One FM ve Radio N101’de radyoculuk yaptı.

Daha sonra, televizyona geçerek Number One TV ve MTV’de televizyon programları hazırladı. Televizyonculuk kariyeri süresince çeşitli reklamlarda rol aldı.

Müzisyenlik kariyeri, Irwin Welsh’in Porno adlı kitabının ilk yaprağına sardığı demosunu Can Saban’a gönderdiğinde yeni bir boyut kazandı.??Lise ve üniversite yıllarında amatör müzik gruplarıyla İzmir ve İstanbul’da birçok konser veren Bonomo, sonunda “Hazırım” diyerek ilk albümü için kolları sıvadı.

Yaklaşık iki yıllık hummalı bir hazırlıktan sonra da Ocak 2011’de Can Saban’ın yapımcılığı ile ilk albümü “Meczup”u yayınladı. Can Bonomo ve ilk göz ağrısı “Meczup”, 24 Ocak’ta Babylon’da düzenlenen bir geceyle dinleyicileriyle buluştu.

Sizde Yorum Yapın