chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Eurovision Türkiye temsilcisi Can Bonomo

Bu yıl bizleri Eurovision Şarkı Yarışması’nda Can Bonomo temsil edecektir, Can Bonomo geçtigimiz Günlerde Tanıtımlara başladı.
Ilk olarak Hırvatistana giderek tanıtımlara başlayan Genç Şarkıcı’nın hedeflerini sizler için paylaştık.

Bu yıl 57. Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi temsil edecek olan Can Bonomo 1-2 Nisan 2012 tarihlerinde tanıtım turu kapsamında Hırvatistan’ın başkenti Zagreb’deydi.

Can Bonomo’nun 57. Eurovision Şarkı Yarışması için düzenlenen tanıtım turunun birinci ayağı Hırvatistan oldu. Genç müzisyen, öğlen saatlerinde Zagreb’e gelerek şehri gezdi. Hırvatlar tarafından sıcaklıkla karşılanan sanatçı, Türkiye’nin Zagreb Büyükelçisi Sn. Burak Özügergin ve Türkiye-Hırvatistan Dostluk Derneği Başkan Yardımcısı Sn. Jasmina Jasaragic ile ogle yemeği yedi.

Can Bonomo ayrıca öğleden sonra, RTL, HRT Radio, Nova TV’den gelen gazetecilere yönelik düzenlenen basın topantısına katıldı ve Hırvat OGAE üyeleriyle buluştu. Genç müzisyen, son olarak Hırvatistan Devlet Televizyonu’nda 2 Nisan sabahı yayınlanan “Dobro Jutro Hrvatska” (Günaydın Hırvatistan) programına konuk oldu. Bonomo, Hırvatistan’da bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu ve Türkiye ile Hırvatistan arasında birçok benzerlik bulunduğunu, bunun en büyük göstergelerinden birinin de şarkısındaki Balkan ritmleri olduğunu dile getirdi.

Sizde Yorum Yapın