chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Ezgi Asaroğlu Adalette hakkını arayacak


Ezgi Asaroğlu son zamanda yasadığı olaylara susmama kararı aldı, Ezgi Asaroğlunun Menajeri Müge Ulusoy Basın mensuplarına açıklamada bulundu.
Leyla ile Mecnun Dizisinin Basrolunu oyniyan Ezgi Asaroğlu Adalette hakkını arayacak.

Sete sonradan dahil olan Beste Bereket tarafından zaman zaman sebebi bilinmeyen sataşma ve tehditlere maruz kalan Leyla ile Mecnun dizisinin başrol oyuncusu Ezgi Asaroğlu, Beste Bereket’in olay günü yinelenen tehdidinin ardından bir kaç saat sonra, Beste Bereket’in azmettirmesi sonucu sete gelen, aynı zamanda Beste Bereket’in sevgilisi olan diğer oyuncu Ushan Çakır tarafından tüm set ekibinin ve oyuncuların önünde ağır saldırıya uğratılmıştır. Konu tarafımızca yargıya intikal ettirilmiştir.
Oyuncum Ezgi Asaroğlu’nun darp raporuyla da kanıtlanan fiziksel ve ruhsal acısı ve mağduriyeti söz konusudur.

Siz değerli basın mensublarımızla sektörümüzde yaşanan bu utanç verici olaydan kaynaklanan derin üzüntümüzü paylaşırız.

Menajer: Müge Ulusoy

Eflatun Film açıklaması da böyle oldu;

Sayın basın mensubu,

Ezgi Asaroğlu ve Ushan Çakır arasında yaşanan tatsız olaylar tarafların özel hayatları ile ilgili konulardan kaynaklanmıştır. Tamamen kişisel sebeplerle yaşanan bu olayda yapım şirketimizin hiçbir bağlantısının olmadığı açıktır. Bizim setlerimizde insanlar birbirlerine özen gösterir, sever ve saygı duyar. Eflatun Film, yaşanan bu menfur olayla ilgili gerekeni yapacaktır.

Sizde Yorum Yapın